7 Expansion balíků zdarma ke každé nové Maschine Zvukové banky, presety i celé projekty navíc pro vaši inspiraci i produkci

Ka každému nově zakoupenému Maschine hardwaru teď získáte sedmičku originálních zvukových bank z produkce NI s vynikajícími samply, presety, midi stopami i kompletními Maschine projekty nejrůznějších hudebních žánrů, které posunou vaši produkci společně s Maschine zase trochu dál.

Značka Native Instruments naděluje i na jaře. Každý, kdo si v době od 28. dubna až 5. června 2017 zakoupí a zaregistruje* jakýkoli model z řady produkčních nástrojů Maschine Mikro mk2, Maschine mk2, Maschine Studio nebo Maschine Jam, získá navíc zdarma jako dárek 7 Maschine Expansion balíků obsahujících spoustu zvuků, presetů i celých Maschine projektů ve stylech techhouse, techno, soul, ambient, indie nebo hip-hop, v hodnotě víe jak 300 EUR (téměř 8 tisíc Kč).

* Nabídka se vztahuje na uvedené modely Maschine, zakoupené a zaregistrováné dle tohoto návodu v období od 28. dubna do 5. června 2017. Všechny rozšiřující balíky, stejně jako Maschine SW a Komplete Select budou následně k dispozici ke stažení.

Maschine: Maximální výkon ve spojení hardwaru, softwaru a balíku Komplete

Produkční nástroje Maschine patří už řadu let na špičku v oblasti studiových tvůrčích stanic a díky své univerzálnosti a vysokému výkonu si je vybírají nejen studioví prodcenti, ale také spousta live performerů nebo i kapel. Kombinace intuitivního hardwaru ve stylu MPC, výkonného Maschine softwaru a rozsáhlých možností virtuálních nástrojů a efektů KOMPLETE jsou pro ně jedinečným řešením, na které se mohou spolehnout. Ke všech modelům náleží stejná SW výbava v podobě tvůrčí aplikace Maschine 2 a také balíků nástorjů Komplete Select.

Z českých hvězd používají při svých vystoupeních Maschine například DMC šampioni DJ Five, DJ Friky, DJ Flux nebo DJ Lowa, dále Orbith, Nois, Philip TBC a v neposlední řadě taky DJ Roxtar. Se svojí kapelou Gipsy.CZ ji používá při koncertech i ve studiu také například Radek Banga.

     
     
  Kde koupit nástroje Maschine?  
     
     
Produkty, o kterých se píše v tomto článku, najdete i v našem eshopu:
Líbí se Vám tento článek? Pošlete ho dál!
Přečtěte si také další související články:

Komentáře