AmpliTube 4 Deluxe nebo T-RackS Grand ZDARMA k iRigům V průběhu dubna při nákupu iRig Pro, iRig HD2 nebo iRig Pro Duo výkonné aplikace zdarma

Letní sezóna je za rohem a tak je na čase povolit uzdu vašemu kytarovému umění. S příslušenstvím od IK Multimedia můžete jamovat prakticky kdekoli a když si teď pořídíte některý z vybraných modelů iRig, dostanete k němu navíc jednu z nadupaných aplikací AmpliTube 4 Deluxe nebo T-RackS Grand zdarma.

Pokud si v době od 1. do 30. dubna 2017 zakoupíte kterékoli z kytarových rozhraní iRig Pro DUO (5 990 Kč / 222 EUR), iRig Pro (3 490 Kč / 129 EUR) nebo iRig HD2 (3 190 Kč / 119 EUR), dostanete navíc zdarma plnou verzi aplikace AmpliTube 4 Deluxe nebo T-RackS Grand (dle vlastního výběru) jejichž hodnota daleko převyšuje cenu kteréhokoli z uvedených produktů.

3 kroky k získání AmpliTube 4 Deluxe nebo T-RackS Grand zdarma

  • Zakupte kterýkoli z produktů iRig Pro DUOiRig Pro nebo iRig HD2 u kteréhokoli českého nebo slovenského prodejce produktů IK Multimedia.
  • Zaregistrujte svůj nový produkt na webových stránkách IK Multimedia v období od 1. do 30. dubna 2017.
  • Ve svém uživatelském účtu na webu IK Multimedia najdete sériové číslo a link ke stažení aplikací AmpliTube 4 Deluxe nebo T-RackS Grand - dle vlastního výěru)
     
     
  Kde koupit produkty iRig?  
     
     

AmpliTube 4 Deluxe je bohatě vybavená softwarová workstation, kterou světová kytaristé a basáci využívají pro modulaci zvuku svých nástrojů jak ve studiu tak i na pódiích. AmpliTube 4 Deluxe obsahuje celkem více jak 116 modelů stompboxů, zesilovačů, skříní, reproduktorů, mikrofonů a dalších zařízení, se kterými si zvuk své kytary či basy vyladíte na světovou úroveň i vy. Kromě toho v aplikaci najdete také například 8-stopý recorder nebo looper, které můžete využít při svém jamování nebo tréniku. Tuto výkonnou aplikaci v hodnotě 9 800 Kč / 363 EUR nyní můžete získat ZDARMA k vybraným kytarovým rozhraním řady iRig.

T-RackS Grand je bohatě vybavená sada masteringových nástrojů, zahrnující celkem 16 procesorů inspirovaných legendárními hardwarovými modely, které jsou zlatým standardem v profesionálních studiích po celém světě. V kolekci najdete Vintage Tube Compressor/Limiter model 670 inspirovaný legendárním procesorem Farchild 670, Vintage Tube Program Equalizer jehož předlohou byl ikonický Pultec EQP-1A, Black 76 Leveling Amplifier inspirovaný modelem 1176, White 2A Leveling Amplifier vytvořený podle nesmrtelného LA-2A a dále pak prvotřídní moduly jako Quad Comp Multi-band Compressor, Quad Limiter Multi-band Limiter, Quad Image Multi-band Image Processor, De-Esser Multi-band de-esser, British Channel (emulation channel stripu klasických mixážních konzolí), Opto Compressor, Brickwall Limiter, Linear Phase Equalizer, Classic T-RackS Tube Compressor, Clipper, Multi-Band Limiter a Equalizer. I tuto aplikaci v hodnotě 9 800 Kč / 363 EUR nyní můžete získat ZDARMA k vybraným kytarovým rozhraním řady iRig.

 

 

Chcete se dozvědět více?

Pavol Behún

Pavol se dlouhodobě věnuje vybavení pro kytaristy, klávesisty i další hudebníky. Jako zkušený a dlouholetý kytarista a producent má k těmto produktům velmi blízko.

Kontaktovat jej můžete na ik@disk.cz 

Produkty, o kterých se píše v tomto článku, najdete i v našem eshopu:
Líbí se Vám tento článek? Pošlete ho dál!
Přečtěte si také další související články:

Komentáře