logo Disk

Auto-Tune Realtime, Manley VOXBOX či UA Reverb zdarma k Apollo Twin Doveďte vokály k dokonalosti s exkluzivním balíkem profesionálních UAD plug-inů

Když nahráváte vokály, chcete, aby zněly prostě dokonale. K úspěchu vede cesta přes spolehlivý hardware, ale i výkonný software. S Apollo Twin teď získáte obojí. Každý kdo si od dubna do června pořídí některý z modelů Apollo Twin, získá navíc zdarma exkluzivní balík vokálních plug-inů v hodnotě až 17 500 Kč / 697 EUR! Akce platí do 30. června 2018.

DISK | 2. dubna 2018

Apollo Twin: Zrozeno k nahrávání

Apollo Twin je světově nejpopulárnější zvukového rozhraní pro Mac a Windows, jež ve verzi mk2 přichází s vylepšenými převodníky, které se nyní zvukem, feelingem i způsobem práce blíží analogovému záznamu. Apollo Twin MkII se hrdě hlásí k 60 leté tradici výroby zvukových zařízení u firmy Universal Audio. Jeho mikrofonní předzesilovače s technologií Unison™ a hvězdné A/D a D/A převodníky nové generace jsou odvozeny od vlajkových lodí značky – rozhraní Apollo 8, 8p a 16.

UDG Hardcase k Apollo Twin zdarma

Do konce června 2018

Odolný, lehký a maximálně praktický. Přesně takový je speciální hardcase pro Apollo Twin mk2/USB od UDG Gear, předního výrobce přepravních a ochranných obalů na zvukovou techniku. Takže ať už budete brát váš Twin na koncerty nebo jen tak s sebou na chalupu, s UDG hardcasem budete mít vždycky jistotu, že ho dovezete bez újmy. Od 12. do 30. června 2018 jej dostanete k novému Apollo Twin mk2/USB zdarma.

Společně s nimi je v jeho výbavě zahrnut také balík analogových simulačních pluginů UAD Realtime Analog Classic obsahující například legendární kompresory jako Teletronix LA-2A Legacy, EQ jako Pultec EQP-1A Legacy, emulace vynikajících kytarových a basových zesilovačů od Softube nebo skvělý UA 610-B Tube Preamp a EQ plug-in, které je možné využít i v reálném čase, společně s akceleračními kartami UAD-2 SOLO, DUO, nebo QUAD Core. Jednoduše řečeno – Apollo Twin MkII je přímo stvořeno k produkci nahrávek.

Apollo Twin je vítězem prestižního ocenění TEC Award v kategorii Computer Audio Hardware. Více o modelech Apollo Twin se dozvíte na českém webu o produktech značky Universal Audio.

Více o rozhraních Apollo Twin

 

Auto-Tune Realtime, Manley VOXBOX i UA Reverb Plug-iny ZDARMA k Apollo Twin

Pokud si zakoupíte a zaregistrujete v období od 1. dubna do 30. června 2018 některý z uvedených modelů Apollo Twin (nejbližšího prodejce značky Universal Audio najdete zde), získáte jako bonus jednak vynikající UAD-2 pluginy ze seznamu níže a navíc od 12. do 30. června 2018 ještě zdarma přepravní a ochranný UDG Hardcase v hodnotě 750 Kč / 29 EUR.

 • K modelu Apollo Twin mk2 Solo - s rozhraním Thunderbolt získáte:
  • Antares Auto-Tune Realtime
  • v hodnotě 6 300 Kč / 249 EUR
 • K modelu Apollo Twin mk2 Duo - s rozhraním Thunderbolt získáte:
  • Manley VOXBOX Channel Strip
  • Antares Auto-Tune Realtime
  • v hodnotě 13 900 Kč / 548 EUR
 • K modelu Apollo Twin USB - s rozhraním USB 3.0 pro PC získáte:
  • Manley VOXBOX Channel Strip
  • Antares Auto-Tune Realtime
  • v hodnotě 13 900 Kč / 548 EUR
 • K modelu Apollo Twin mk2 Quad - s rozhraním Thunderbolt získáte:
  • Manley VOXBOX Channel Strip
  • Antares Auto-Tune Realtime
  • Pure Plate Reverb
  • v hodnotě 17 600 Kč / 697 EUR

Kde koupit rozhraní Apollo Twin? 

Všechny tyto plug-iny patří mezi nejprodávanějších kousky Universal Audio a jejich hodnota dosahuje i přes 50% hodnoty samotného zakoupeného hardware Apollo Twin!
Kromě výše uvedených plug-inů* a balíku Realtime Analog Classic budete mít k dispozici také 14-denní zkušební licence na dalších přibližně 100 plug-inů z nabídky Universal Audio.

*Bonusové plug-iny budou automaticky připsány na váš UA účet po registraci hardwarového rozhraní Apollo Twin na webu Universal Audio. V případě, že již některý z poskytnutých plug-inů vlastníte, při registraci hardwaru se vám automaticky nabídnou na výběr alternativy v odpovídající hodnotě. Bližší informace o podmínkách této nabídky najdete zde.

Požadavky na MAC: Thunderbolt nebo Thunderbolt 2, MAC OSX 10.9, 10.10, 10.11
Požadavky na PC: USB 3.0, Windows 7/8.1/10  (jen 64 bit)

Jak fungují a co přinášejí DSP procesory UAD?

Jak fungují a co přinášejí DSP procesory UAD?Co je to DSP processing, co přináší uživatelům domácích a profesionálních studií a na jakém principu fungují DSP produkty UAD-2 a Apollo značky Universal Audio? Přečtěte si přehledný souhrn zkušeného produktového specialisty Milana Včelaře.

Co přináší Apollo Twin pro kytaristy?

Apollo Twin pro kytaristyVyužití Apollo Twin jako výkonného audio rozhraní a DSP efektové jednotky pro mixáž a mastering je dostatečně známé. Mezi téměř 100 plug-iny, které jsou pro Apollo Twin k dispozici je však i několik výborných emulací legendárních kytarových aparatur, které z něj dělají perfektní řešení pro nahrávající kytaristy i pro živé hraní. 

Chcete se dozvědět více?

Milan Včelař

Milan se dlouhodobě věnuje produktům pro studiovou práci, profesionální mixáž a živé ozvučení a to nejen jako zkušený produktový specialista, ale především jako dlouholetý uživatel.

Kontaktovat jej můžete na uaudio@disk.cz 

 

Produkty, o kterých se píše v tomto článku, najdete i v našem eshopu:
Líbí se Vám tento článek? Pošlete ho dál!
Přečtěte si také další související články:

Komentáře