Výpis - Autor

Tadeáš Věrčák: Investuji do nových věcí velmi často

Tadeáš Věrčák se živí komponováním hudby k filmům, TV seriálům ad. Na kontě má několik celovečerních filmů, dokumenty Heleny Třeštíkové ad. Jak má zorganizováno své studio? S jakými SW pracuje a jak je má propojeny? A jak kombinuje hudbu živou s VSTi?

>>>

Filharmonie Brno natáčí soudobé anglické a americké skladatele

Víte že, Filharmonie Brno dokáže sama kvalitně nahrát symfonickou hudbu? A že ji vydávají renomovaná anglická a americká nakladatelství? Jak mají natáčení v Besedním domě zorganizováno a jak těleso snímají? Odpovídá zkušený hudební režisér, ale i pozounista orchestru, Jaroslav Zouhar.

>>>

Vyhraj přenosný reproduktor iLoud od IK Multimedia!

Soutěž o přenosný stereo monitor 2x20W určený pro iOS a mobilní zařízení s vynikajícím zvukem. Neváhej!

>>>

Multifunkční divadelní sál na ZŠ Kunštát

Na ZŠ v Kunštátu modernizovali divadelní sál: pořídili si nové audio vybavení i nová světla. Došlo i k úpravě akustiky a slaboproudých rozvodů. Disk Multimedia dodal akustiku, slaboproud i projektovou dokumentaci. Jak jsou na škole spokojeni ? Ptali jsme se ředitele školy pana Vratislava Sedláka.

>>>

Návrh spotu pro klienta: někdy za 5 minut, jindy za půldne

Jak vzniká rozhlasový spot od A do Z? Jak jej v BK Studiu v Plzni realizují? Jaké PREAMPy a efekty používají a jak nahrávku postupně dobarvují? A jak mají vůbec studio zařízené? Vyzpovídali jsme Michala Kazeckého.

>>>