M-Audio Code Black: Mnohem více než jen studiový keyboard Nadstandardně vybavený klávesový ovladač nyní s rozšířenou SW výbavou v hodnotě více jak 13 tisíc

M-Audio Code Black v elegantním černém provedení navazují na úspěšnou tradici univerzálních studiových keybardů M-Audio. Vedle bohatě vybaveného midi ovladače získáte nyní i rozšířenou kolekci virtuálních nástrojů a DAW Ableton Live, jejichž hodnota daleko přesahuje pořízovací cenu ovladače Code.

M-Audio Code Black: Univerzální studiové ovladače s nadstandardní hardwarovou i softwarovou výbavou

USB MIDI klávesové ovladače Code Black nabízí výborný poměr: bohaté SW a HW výbavy / kvality zpracování / užitné hodnoty / ceny! Jsou vybaveny dynamicky citlivou klaviaturou a klávesami plné velikosti, bicími pady, fadery, knoby, X/Y touchpadem a displejem pro plnohodnotné ovládání jakéhokoli DAW.

Ocení je tak především středně pokročilí a pokročilí hudebníci, hudební producenti a skladatelé, kteří hledají plně vybavené řešení s co nejširšími možnostmi ovládání DAW aplikace při svojí tvorbě.

Za cenu 6 790 Kč (Code 49 black) respektive 8 090 Kč (Code 61 Black) získáte:

 • Bohatě vybavený USB MIDI klávesový ovladač s dynamicky citlivou klaviaturou a klávesami plné velikosti, bicími pady, fadery, knoby, X/Y touchpadem a displejem pro plnohodnotné ovládání jakéhokoli DAW
 • ZDARMA: Oblíbený produkční software Ableton Live ve verzi Lite. (Upgrade na vyšší verzi aktuálně se slevou)
 • BONUS od 1. května do 31. července 2017*: Rozšířená kolekce virtuálních nástrojů v celkové hodnotě více jak 13 000 Kč. Kolekce obsahuje virtuální nástroje AIR Hybrid 3.0 a Loom + bonusové: Velvet, DB-33 a Mini Grand.

* Tato speciální nabídka se vztahuje pouze na modely Code 49 Black a Code 61 Black, které budou zakoupeny a zaregistrovány v období od 1. května do 31. července 2017. Všechny bonusové nástroje (stejně jako standardní SW výbava) budou k dispozici ke stažení po registraci uvedených modelů Code Black na stránkách M-Audio.

 

Premium Plug-in Suite v ceně

VST nástroje z dílny AIR Music Technology patří už dlouhá léta mezi oblíbené produkty řady světových hudebních producentů a tvůrců filmové hudby. Premium Plug-in Suite obsahuje dvojici oceňovaných virtuálních nástrojů AIR Hybrid 3.0 a Loomtrojici bonusových nástorjů Velvet, DB-33 a Mini Grand jejichž hodnota je více jak 13 000,- Kč a daleko tak přesahuje pořizovací cenu kteréhokoli modelu Code série!

 

Jaké virtuální nástroje získáte?

Hybrid 3

Hybrid 3.0 je novou generací virtuální syntézy. Tento virtuální syntezátor kombinuje sílu analogového zvuku s širokým rozsahem digitálních možností. Výsledkem je to nejlepší z obou světů – virtuální nástroj s komplexní sadou nastavitelných parametrů znějící jako synth, který dobře znáte ale i jako něco zcela nového.

Loom

Loom je oceňovaný modulární syntezátor s inovativním Morph Pad ovladačem, který umožňuje vytvářet bohaté a podmanivé zvuky. Loom používá jedinečný modulární přístup k vytvoření mocné syntézy. Tato syntézní technika spočívá v kombinaci jednoduchých křivek k vytvoření složitého zvuku.

Velvet

Velvet je virtuální elektronické piano, které v sobě kombinuje celkem pět legendárních elektronických pian z 60. a 70. let. Přesně napodobuje kvalitu zvuku, odezvu i nuance každého z originálních nástrojů Fender Rhodes Suitcase, Fender Rhodes MK1 a MK2, Wurlitzer 200A a Hohner Pianet-T.

Tento nástroj získáte k ovladačům Code Black pouze do 31. července 2017!

DB-33

DB-33 Tonewheel Organ jsou virtuální varhany, které přinášejí zvuky klasických elektromechanických varhan jako jsou legendární Hammond B3 a to včetně otočných reproduktorových skříní. DB-33 zahrnuje celkem 122 přednastavených zvuků plus extra-realistické konvoluce otočného reproboxu a overdrive tube emulace. Model skříně rotačního reproduktoru může být navíc použit i samostatně, třeba jako efekt na jinou zvukovou stopu.

Tento nástroj získáte k ovladačům Code Black pouze do 31. července 2017

Mini Grand

Mini Grand je jednoduchý, ale výkonný virtuální klavír se sedmi různými zvuky akustického piana, využitelný pro širokou škálu hudebních stylů i tvůrčích potřeb. Kombinace pečlivě nabraných klavírních samplů prémiové kvality spolu s inovativní technologií re-pedalingu, integrovanou simulací různých místností a možností ladění dělá z nástroje Mini Grand ideální plug-in pro tvorbu autentických a emotivních klavírních zvuků.

Tento nástroj získáte k ovladačům Code Black pouze do 31. července 2017!

Ableton Live Lite součástí balení

Společně s kolekcí virtuálních nástrojů dostanete ke všem ovladačům M-Audio CODE také oblíbený tvůrčí nástroj Ableton Live ve verzi Lite. Ableton Live Lite je upravená verze produkčního programu obsahující vybrané nástroje a efekty, které společně s typickým Ableton workflow poskytují svěží a snadný způsob, jak psát hudbu, nahrávat zvuk a vytvářet své vlastní skladby.

Ještě neznáte Ableton?

Nevadí, po dobu 30 dní jej můžete vyzkoušet úplně zdarma a se všemi funkcemi nejvyšší verze Ableton Live 9 Suite. A abyste to prozkoumávání zvládli ryhleji a příjemnněji, můžete využít i seriál našich českých videonávodů "Ableton od začátku", ve kterém vás Patrik Veltruský provede tímto oblíbeným softwarem krok za krokem.

M-Audio CODE Black

 • Bohatě vybavené studiové masterkeyboardy s dynamicky citlivou klaviaturou s 49 nebo 61 klávesami plné velikosti
 • 8 plně uživatelsky mapovatelných knobů s nekonečným průběhem
 • 9 plně mapovatelných faderů a tlačítek
 • X/Y touchpad pro ovládání parametrů ve dvou osách
 • 6 barevně podsvícených, dynamicky citlivých padů pro nahrávání bicích, spouštění klipů, atd.
 • Flexibilita díky 4 volitelným zónám klaviatury a čtveřicí bank pro ostatní ovládací prvky (fadery, knoby, tlačítka)
 • Přehledný LED displej pro okamžitou vizuální kontrolu nastavení a ovládaných parametrů
 • Podpora protokolu Mackie/HUI pro jednoduché spojení s nejrozšířenějšími DAW aplikacemi
 • Vstupy pro Sustain a Volume pedály
 • 5-pin MIDI vstup a výstup pro připojení hardwarového syntezátoru
 • Napájení pomocí USB nebo 9V adaptérem (není součástí)
 • ZDARMA: Software pro tvorbu hudby - Ableton Live Lite
 • ZDARMA: Virtuální nástroje AIR Hybrid 3.0, Loom + bonusové Velvet, DB-33 a Mini Grand (k dispozici ke stažení po registraci HW na stránkách výrobce)

Podrobnější specifikaci jednotlivých variant produktů i další informace najdete na našem eshopu a u všech dobrých prodejců zvukového a studiového vybavení.

Ptejte se na produkty Code 49 Black a Code 61 Black.

 

     
  Kde koupit ovladače M-Audio Code Black?  
     
     
Produkty, o kterých se píše v tomto článku, najdete i v našem eshopu:
Líbí se Vám tento článek? Pošlete ho dál!
Přečtěte si také další související články:

Komentáře