Stream - Kategorie

Robotická kamera JVC Robotická kamera JVC

Kategorie: Film & Video - Aktuality Ing. Michal Kyjonka | 24.03.17

Nová PTZ kamera v sortimentu JVC Professional je unikátní svou síťovou konektivitou a IP technologií s možností přímého streamingu na CDN (Youtube apod.), integrovaným rekordérem, propracovaným ovládáním a samozřejmě precizním řemeslným zpracováním.

>>>

Jaký notační program?

Jaký notační program je pro mě nejvhodnější? Sibelius - Finale - Notion - Dorico - MuseScore …? Poradí vám zkušený harcovník a znalec notátorů Jaroslav Musil!

 

>>>

Software PreSonus se slevami až 33%: Jen do neděle!

Při příležitosti svátku Sv. Patrika připravil Presonus speciální nabídku na softwarové prodkuty ze svého portfolia. Studio One 3, Notion i Progression tak pořídíte se slevami 27% - 33%. Akce platí pouze od pátku 17.  do neděle 19. března 2017 a vztahuje se na všechny plné verze a upgrady uvedených softwarových produktů. Akce se nevztahuje na EDU licence a na crossgrade z konkurenčních DAW.

 

     
     
  Kde koupit PreSonus?  
     
     
>>>

Upgradujte na plný Ableton a ušetřete Přejděte z Live Lite nebo Intro na plnou verzi Abletonu se slevou až 2700 Kč / 100 EUR

Od 15. do 28. března 2017 můžete upgradovat ze základních verzí DAW Ableton Live Lite a Intro na plné verze Standard nebo Suite se slevou až 2 700 Kč / 100 EUR. Ableton patří mezi nejrozšířenější produkční nástroje na trhu a vrze Lite a Intro jsou zdarma součástí spousty produktů, včetně akčních.

>>>

Mobilní klíčovací pozadí Jak klíčovat snadno a kdekoli

Klíčování je stále častěji využívaná technologie zejména při nízkonákladové TV produkci. Základním prvkem je přitom (většinou) zelené pozadí, které lze poměrně snadno vyrobit, pokud ovšem nejste zrovna kutilové, máme pro vás několik možností.

>>>