Stream - Kategorie

Sluchátka HD7 ZDARMA při nákupu Eris E4.5

Získejte sluchátka HD7 zdarma při nákupu poslechových monitorů Eris E4.5

Až do 31.12.2014 získáte při nákupu poslechových monitorů Eris E4.5 zdarma sluchátka Presonus HD7.

Popis a pravidla akce:

 

Následně od nás obdržíte Vaše sluchátka HD7 zdarma. V případě potíží při vyplňování formuláře (např. pokud nerozumíte anglickému textu) se neváhejte na nás obrátit s žádostí o pomoc.

>>>

IK Multimedia iRig HD-A

iRig HD-A je nová verze oblíbeného kytarového převodníku od IK Multimedia určená pro uživatele Android zařízení a PC. Chlubí se stejnými technickými parametry jako verze pro iOS a Mac: 24-bitovou A/D konverzi, 44.1 a 48 kHz samplovací frekvenci a kvalitním předzesilovačem s nízkým šumem. Dodává se s aplikací AmpliTube FREE pro Android (ke stažení na Samsung Galaxy Store) a AmpliTube Custom Shop pro PC uživatele (ke stažení z webu IK). Seznam kompatibilních Android zařízení se neustále rozrůstá.

>>>

iPad ZDARMA při nákupu PA reproboxů

Až do 31. 12. 2014 získáte při nákupu PA reproboxů Presonus StudioLive zdarma iPad mini nebo iPad Air. Tablety můžete použít nejen pro dálkové řízení DSP v těchto reproboxech, ale také pro ovládání mixpultů Presonus a samozřejmě také pro další běžné činnosti.

 

 

Popis a pravidla akce:

Následně od nás obdržíte iPad zdarma. V případě potíží při vyplňování formuláře (např. pokud nerozumíte anglickému textu) se neváhejte na nás obrátit s žádostí o pomoc.

>>>

Nová sluchátka řady Numark HF

Numark představil trojici nových modelů sluchátkové řady HF. Model s označením HF-150 je určen především DJům, zatímco HF-325 a HF-350 najdou své využití také při práci ve studiu. Všechny tři nové modely mají velmi odolnou konstrukci, moderní design a barevně navazují na úspěšná sluchátka Numark Redwave. První kusy budou dostupné na začátku prosince.

>>>

Presonus Temblor T8

Temblor® T8 je nový aktivní subwoofer značky Presonus. Je ideálním řešení pro osobní studia, hraní her, audiofily i jako součást domácího kina. Stejně jako jeho větší sourozenec T10, nabízí uživatelské ovládací prvky, které jsou v této cenové kategorii nadstandardem, včetně plynule měnitelné dolní propusti 50-130Hz HPF filtru, který odřezává frekvence nižší než 80Hz. T8 disponuje výkonem 200W, vstupy a výstupy RCA a TRS.

>>>