Stream - Kategorie

PRESONUS: CERES

Společnost Presonus představila reproboxy Ceres, určené především pro hudební nadšence, hráče her, domácí kina, ale i pro osobní hudební studia. Aktivní reproboxy Ceres 3.5BT a Ceres 4.5BT nabízí kromě klasického kabelového připojení i audio připojení přes Bluetooth, což využijí zejména majitelé smartphonů, tabletů apod. Reproboxy jsou dostupné v 3,5 a 4,5 palcové verzi.

>>>

UR22 Production Studio

Steinberg nabízí komplexní balík por záznam. Získáte kompaktní zvukové rozhraní UR22, nejnovější verzi Cubase Elements a WaveLab LE a k tomu studiový mikrofon sE Electronics Magneto s Isolation Pack a mikrofonním kabelem.

UR22 obsahuje dva vysoce oceňované mikrofonní předzesilovače D-PRE, nabízí hardwarový monitoring bez latence a funguje až do vzorkovací frekvence 192 kHz. Dostatečnou konektivitu zajišťují dva kombinované vstupy TRS/XLR, dva TRS výstupy, MIDI vstup a výstup a samostatný sluchátkový výstup. Na straně softwaru je tu Cubase Elements s nástroji HALion Sonic SE, Prologue a Groove Agent One, plus sada 44 efektových procesorů. WaveLab LE nabízí nástroje pro mastering libovolné nahrávky. S laskavým přispěním sE Electronic obsahuje UR22 Production Studio také kondenzátorový mikrofon Magneto, mikrofonní kabel a Isolation Pack, který se skládá z anti-vibračního držáku a integrovaného pop filtru.

Chcete zaznamenat zvuk vysoké studiové produkční kvality a upravit jej pomocí příslušných nástrojů? Všechny balíky jsou k dispozici pouze po omezenou dobu!

>>>

VÝPRODEJ studiového vybavení 2014

Odstartovali jsme podzimní výprodej skladových zásob. Využijte snížených cen, díky kterým si můžete profesionální audio techniku pořídit za zlomek ceny. Připravili jsme rozsáhlý seznam výprodejových produktů mezi kterými najdete poslechové monitory, zvukové karty, DJ oladače, DAW software, akustické panely, stage piana, mikrofony, PA ozvučení, brašny, tašky i další produkty. U objednávek platí pravidlo "kdo dříve, ten dříve". Vzhledem k tomu, že u některých produktů jsou k dispozici pouze jednotlivé kusy, nejsme schopni vám zcela garantovat dostupnost (dodání) zboží.

Jak objednat?

Objednávky zasílejte ve tvaru "Kód + počet kusů/párů" na adresu audio@disk.cz. Do předmětu zprávy uveďte "Výprodej Q4-2014"

POZOR: Snížení cen produktů je POUZE DOČASNÉ.

>>>

Plug-iny zdarma k Apollo

Universal Audio přichází se skvělou nabídkou. Ke každému nově zakoupenému audio rozhraní Apollo dodává nyní plug-iny zdarma. Nabídka se liší dle modelů Apollo.

 

 

Při zakoupení

Získáváte

Hodnota

Apollo Twin SOLO

610A Tube Preamp & EQ Plug-In

$149

Apollo Twin DUO

610A Tube Preamp & EQ Plug-In
EMT 140 Plate Reverb Plug-In

$348

Apollo DUO

610A Tube Preamp & EQ Plug-In
EMT 140 Plate Reverb Plug-In
Neve 88RS Channel Strip Plug-In

$647

Apollo QUAD

610A Tube Preamp & EQ Plug-In
EMT 140 Plate Reverb Plug-In
Neve 88RS Channel Strip Plug-In
Studer A800 Tape Recorder Plug-In

$996

Apollo 16

610A Tube Preamp & EQ Plug-In
EMT 140 Plate Reverb Plug-In
Neve 88RS Channel Strip Plug-In
Studer A800 Tape Recorder Plug-In
Manley Massive Passive EQ Plug-In

$1,295

V případě, že uživatel již vlastní uvedené plug-iny, do jeho účtu se připíše voucher na nákup jiných plug-inů v odpovídající hodnotě.

Akce platí do 31. 3. 2015.

>>>

IK Multimedia: iKlip Xpand Stand

IK Multimedia rozšiřuje svou nabídku o další, tentokrát stolní držák iKlip Xpand Stand pro všechny tablety s úhlopříčkou od 7“ do 12,1“ včetně rámečku. Lze ho použít buď se stolní základnou, nebo ho pomocí svorky pevně přitáhnout k desce stolu, podobně jako stolní lampu. Dva nezávislé kulové klouby umožňují snadno nastavit požadovaný pozorovací úhel a volnou rotaci tabletu mezi orientací na výšku a na šířku. Je vyroben z pevného termoplastu s pogumovanými dotykovými body proti poškrábání tabletu.

>>>