Stream - Kategorie

Cubase a pokročilá práce s MIDI (1) Video návod od Steinbergu v češtině

A máme tady další kapitolu (už osmou) tutoriálů ke Cubase 7. Budeme zkoumat, jak používat nový systém Note Expression a několik dalších nových funkcí, které najdete v Cubase 7. Díky Martinu Jirsákovi samozřejmě v češtině. 

>>>

Recenze: M-Audio M-Track Plus Bezchybně fungující zvukovka s bohatou softwarovou výbavou

Není to tak dávno, kdy firma M-Audio uvedla na trh sérii tří nových externích zvukových karet pod označením M-Track. A to základní model M-Track nabízející 2 vstupy/výstupy, model M-Track Plus obohacený navíc o digitální SPDIF vstup a výstup a nejvyšší model M-Track Quad, poskytující 4 vstupy pro náběr externího signálu. 

>>>

Nový kurz: Poslechový řetězec a zvukové formáty

8. 11. můžete v Praze v Dunny studiu navštívit další kurz Deccartu. Mirek Mužík, muzikant, producent a pedagog vás provede širokým spektrem témat. 

Výuková akce je zaměřená na poslechové systémy – stereofonní, vícekanálové. Systémy 5.1 Nastavení poslechového řetězce Zvukové formáty (stereofonní a vícekanálové) Mixážní pulty Zesilovače PA aparatury Aparatury pro ozvučení hudebních nástrojů – nástrojová komba, hlavy, boxy, leslie bedny a jejich mikrofonování. Probere se i problematika lampových a tranzistorových zesilovačů. 

 
Datum
Město
Název
Lektor
Cena
 
 
8/11/2014
Praha
Poslechový řetězec a zvukové formáty
Mirek Mužík
990 Kč
Koupit vstupenku
>>>

Ze studia Minor (3. díl) Rozhovor s Jaroslavem Lejčkem

Ve studiu Minor jsme se v našem magazínu stavili už dvakrát. Třetí zastavení, ve kterém se budeme věnovat už jen převážně technice, je poslední.

>>>

Traktor Kontrol S8: První seznámení Prohlídka DJ kontroléru

Přichází revoluce v digitálním DJingu a my přinášíme první oficiální informace o novince. NATIVE INSTRUMENTS TRAKTOR KONTROL S8 bude v republice už koncem října. Do té doby si pojďte alespoň vychutnat video, kterým se představuje. Překladů netřeba, kochejte se. 

>>>