logo Disk

Stream - Kategorie

SceneBox se představuje Dálkově řízený AutoMix české výroby

Některé instalace nebo akce vyžadují jednoduché míchání zvuku bez obsluhy. Právě pro takové události vyvíjí DISK ve své divizi Audified speciální DSP hardware - SceneBox. Jak tento rackový AutoMix funguje, vám v krátké video přednášce zaznamenané na veletrhu Theatre Tech prozradí Lubor Přikryl, šéf vývoje Audified

>>>
Aktuality

Revoluce v živém míchání Dálkově ovládané mixy Presonus RM32AI a RM16AI

Představa, že si s iPadem stoupnete na různá místa sálu a upravíte zvuk, aby byl perfektní všude, je nejen lákavá, ale také reálná. Presonus přináší do živé produkce pohodlí, které jste ještě nezažili. V tomto krátkém videu se celý systém představuje.

>>>
Aktuality

Sluchátka HD7 ZDARMA při nákupu Eris E4.5

Získejte sluchátka HD7 zdarma při nákupu poslechových monitorů Eris E4.5

Až do 31.12.2014 získáte při nákupu poslechových monitorů Eris E4.5 zdarma sluchátka Presonus HD7.

Popis a pravidla akce:

 

Následně od nás obdržíte Vaše sluchátka HD7 zdarma. V případě potíží při vyplňování formuláře (např. pokud nerozumíte anglickému textu) se neváhejte na nás obrátit s žádostí o pomoc.

>>>
Akční nabídky

Vše o mikrofonech (4. díl) Na co který mikrofon?

Je nesmysl tvrdit, že jeden typ mikrofonu je lepší než druhý. Každý druh mikrofonu má své opodstatnění a k ideálnímu zvuku se často dostanete až kombinací více zdrojů. Na krátkém příkladu to ukazuje další díl ze seriálu Vše o mikrofonech. 

>>>
Recenze

Bogner Wessex, Harlow a Burnley Kytarové efekty se zvukem Ruperta Neva

Reinhold Bogner konstruoval kytarové aparáty dávno před tím, než v roce 1989 odjel z Německa do Los Angeles. Brzy poté, co dorazil, si získal důvěru mnoha známých muzikantů (například Steve Vai), kteří se rozhodli hrát na jeho zesilovače.

>>>
Aktuality