PreSonus Eris MTM: podzimní sleva 25% Špičkové studiové monitory s nejširším sweet spotem ve své třídě nyní o čtvrtinu levněji

Referenční monitory značky PreSonus představují špičkové řešení pro studiový poslech na jakékoli úrovni. Dvojice monitorů Eris s MTM konfigurací je od 1. září do 31. října 2017 dostupné se slevou 25%.

Eris MTM: Nejširší sweet spot ve své cenové třídě

Vedle studiových monitorů s "klasickým" osovým umístěním reproduktorů nabízí značka PreSonus také duo referenčních monitorů s MTM konfigurací. Studiové monitory série Eris MTM se mohou pochlubit rozšířenou a velmi přesnou frekvenční odezvou a také nejširší stereobází, jakou můžete v této cenové a rozměrové třídě najít. Jejich vnořená konfigurace, MTM, někdy také označovaná jako „D´Appolito“, zlepšuje zvukové charakteristiky při poslechu mimo osu vyzařování a zvyšuje také prostorové rozlišení. Přínosem pro uživatele je, ve srovnání s jinými monitory, mnohem konzistentnější poslechový zážitek, jemnější frekvenční odezva i neobvykle široká a detailní stereobáze.

K dispozici jsou dvě varianty: Eris E44 s dvojicí 4,5" středových reproduktorů a Eris E66 osazená dvěma 6,5" středovými reproduktory. Obě verze jsou pak doplněny 1,25" hedvábným tweeterem. 

Eris MTM: aktuální akční ceny

* Akční ceny platí od 1. září do 31. října 2017

     
     
  Více o referenčních monitorech Eris MTM  
     
     
     
  Kde koupit produkty značky PreSonus?  
     
     

Chcete se dozvědět více?

Milan Včelař

Milan se dlouhodobě věnuje produktům pro profesionální mixáž, živé ozvučení i studiovou práci a to nejen jako zkušený produktový specialista, ale především jako dlouholetý uživatel.

Kontaktovat jej můžete na presonus@disk.cz 

Produkty, o kterých se píše v tomto článku, najdete i v našem eshopu:
Líbí se Vám tento článek? Pošlete ho dál!
Přečtěte si také další související články:

Komentáře