PreSonus FaderPort zdarma ke Studio 192 a Studio 192 Mobile O důvod víc k rozšíření studia o vynikající multifunčkní audio rozhraní

Chystáte-li se upgradovat svůj nahrávací setup novým multifunkčním rozhraním PreSonus Studio 192 nebo Studio 192 Mobile, obohatíte své studio hned dvojnásobně. Ke oběma těmto modelům teď totiž dostanete navíc zdarma ještě ovládací konzoli FaderPort. Akční nabídka platí jen omezenou dobu.

Studio 192/Studio 192 Mobile: Zvuková karta, monitor management i mixpult

Rozhraní Studio 192 jsou navržena jako centrální jednotky projektového nebo profesionálního studia. Nabízí možnost DIM a MONO pro ovládání hlavního poslechu, směrovatelný talkback, symetrické main
a aux výstupy pro odposlechy i přepínání poslechových monitorů. S flexibilním softwarem a bohatou výbavou vstupů a výstupů vyhovují produkty řady Studio 192 jakýmkoliv požadavkům pro záznam i produkci.

Kvalitní převodníky, přesná synchronizace a digitálně řízené preampy přináší prvotřídní zvuk záznamu i poslechu. Studio 192 a Studio 192 Mobile pracují na frekvenci 192 kHz
pro maximální čistotu a transparentnost zvuku. Převodníky Burr-Brown na každém vstupu a výstupu nabízí 118 dB dynamický rozsah pro příjemný a přirozeně znějící záznam jakékoliv hudby bez slyšitelného zkreslení. Digitálně řízené XMAX preampy disponují hlubokými basy, jasnými výškami a jsou schopny zpracovat a zachytit i ty nejjemnější detaily.

Hlavní rysy:

  • Studio 192: Simultánní využití 26 vstupů a 32 výstupů (při 48kHz) – nebo 8x14 při 192 kHz
  • Studio 192 Mobile: Simultánní využití 22 vstupů a 26 výstupů (při 48kHz) – nebo 8x14 při 192 kHz
  • Výhody ceněného StudioLive Fat Channel na každém vstupu, včetně monitoringu s nulovou latencí
  • Funkční jako jádro studia – monitor mix, přepínač poslechových monitorů, dva nezávislé sluchátkové výstupy (model Studio 192)
  • Dálkové ovládání XMAX předzesilovačů a tvorba monitor mixu, díky softwaru UC Surface při iPad, PC, Mac
  • Možnost rozšíření díky externímu ADDA převodníku DigiMax DP88

Recenze: Presonus Studio 192Odhalte jaké vlastnosti a funkce nabízí multifunkční USB 3.0 audio rozhraní řady PreSonus Studio 192. 

     
     
  PDF: Studio 192 - USB 3.0 audio rozhraní / řídící centrum studia  
     

 

FaderPort: Intuitivní konzole s motorizovaným faderem

FaderPort, který je dlouholetou stálicí v portfoliu značky a patří k vůbec nejprodávanějším produktům PreSonus, je vynikající intuitivní ovládací konzole s motorizovaným faderem pro řízení DAW aplikací. Díky němu nepotřebujete k ovládání myš a práce se tak stává mnohem rychlejší, efektivnější a přehlednější.

Vedle motorizovaného faderu, který je ideálním například pro real-time úpravu již zaznamenané automatizace, FaderPort dále nabízí otočný knob pro nastavení panoramy, tlačítka Mute, Solo či Rec, nechybí ani transport tlačítka (REW, FF, Stop, Play, Rec), tlačítka pro nastavení smyčky, záznam značek, přepínání pracovních oken nebo výběr kanálu, disponuje také vstupem pro pedál nebo plnou podporou uživatelského mappingu.

Standardní cena FaderPortu se pohybuje kolem 5 tisíc korun. Právě nyní jej můžete získat ZDARMA.

Jak získat FaderPort zdarma?

Pro uplatnění nároku na FaderPort zdarma je třeba nejprve

  1. zakoupit audio rozhraní PreSonus Studio 192 nebo Studio 192 Mobile v období od 1. června do 31. července 2017 u kteréhokoli z ověřených českých a slovenských prodejců, následně
  2. vyplnit tento formulář a
  3. odeslat jej dle pokynů a termínů, které jsou ve formuláři uvedeny.

Pokud máte jakékoli otázky, ať už k samotné akční nabídce nebo k produktům pro studiovou práci, využijte kontaktní email na našeho produktového specialistu Milana Včelaře, viz níže.

     
     
  FORMULÁŘ pro získání PreSonus FaderPort zdarma ke Studio 192/Studio 192 Mobile  
     
     
     
  Kde koupit PreSonus Studio 192 /Studio 192 Mobile?  
     
     

 

Chcete se dozvědět více?

Milan Včelař

Milan se dlouhodobě věnuje produktům pro studiovou práci, profesionální mixáž i živé ozvučení a to nejen jako zkušený produktový specialista, ale především jako dlouholetý uživatel.

Kontaktovat jej můžete na presonus@disk.cz 

Produkty, o kterých se píše v tomto článku, najdete i v našem eshopu:
Líbí se Vám tento článek? Pošlete ho dál!
Přečtěte si také další související články:

Komentáře