PreSonus představuje STUDIOLIVE CS18AI Kontrolér pro software Studio One a sérii STUDIOLIVE RM

Musikmesse je v plném proudu. A jak jsme slíbili, sledujeme pro vás novinky. Ty, které nás nejvíc nadchnou, dáváme rovnou na naše facebookové stránky. Ovšem to, co nám ukázal Presonus, se bez zmínky na hlavní stránce prostě neobejde.

Video ukazuje nový kontrolér STUDIOLIVE CS18AI v nejlepším světle. Ovladač disponuje osmnácti dotykově citlivými fadery. Tento kontrolér je primárně určen pro použití s rackovými mixy StudioLive RM16AI and RM32AI, ale dovede také plně ovládat DAW software Studio One

"StudioLive CS18AI je dalším logickým krokem v naší produkci modulárních síťových systémů," říká k CS Ray Tantzen, produktový manažer PreSonusu. "Naše systémy StudioLive Active Integration jsou jediným řešením na trhu, které vám umožní si nastavit pracoviště přesně podle svých potřeb. Používáte-li StudioLive RM jako jádro vašeho systému, můžete se rozhodnout, zda jej budete ovládat pomocí motorizovaných faderů, z iPadu nebo pomocí velké dotykové obrazovky z Windows 8, či kombinací všech těchto možností dohromady."

     
     
  Ke stažení: PreSonus StudioLive CS18AI (PDF)  
     
     
     
  Kde koupit produkty značky PreSonus?  
     
     

Chcete se dozvědět více?

Milan Včelař

Milan se dlouhodobě věnuje produktům pro profesionální mixáž, živé ozvučení i studiovou práci a to nejen jako zkušený produktový specialista, ale především jako dlouholetý uživatel.

Kontaktovat jej můžete na presonus@disk.cz 

Produkty, o kterých se píše v tomto článku, najdete i v našem eshopu:
Líbí se Vám tento článek? Pošlete ho dál!
Přečtěte si také další související články:

Komentáře