PreSonus R-série a Eris MTM se slevou 25% Špičkové studiové monitory v létě o čtvrtinu levnější

Referenční monitory značky PreSonus představují špičkové řešení pro studiový poslech na jakékoli úrovni. Dvojice monitorů Eris s MTM konfigurací a oba modely nové R-série jsou od 1. července do 31. srpna dostupné se slevou 25%.

R65/R80: nejvýkonnější monitory ve své třídě

Aktivní monitory PreSonus R65 a R80 disponují speciálním Air Motion Transformer (AMT) páskovým tweeterem, který poskytuje excelentní přechodovou odezvu a nízkou úroveň zkreslení, čímž zajišťuje čistý, detailní a vysoce dynamický výstup. Jsou osazeny 6.5” (R65) resp. 8" (R80) speciálním vinutým kevlarovým LF reproduktorem, jenž poskytuje transparentní středovou a nízkofrekvenční reprodukci zaručující čistý zvuk a dynamické a důrazné basy. S 150W RMS patří k nejvýkonnějším monitorům ve své třídě.

Kakaxa: "Člověk má pocit, že slyší všechno, co tam je"

Kakaxa: Člověk má pocit, že slyší všechno, co tam jeTyhle bedny máme teď ve třech studiích. Všude používáme, že se zvedne ten vejškáč, tam je možnost jenom o deci, což pomůže právě těm vyšším středům. Dál trošku naopak laborujem s tzv. „space“, funkcí pro nastavení blízkosti od zdi. Je nastavená tak, že zabírá už na nižší středy. Pomocí 1,5 stupně, když se sníží, se nižší středy opačně uberou. Na ně je totiž málokdo zvyklej. R80tka generuje totiž opravdu strašně moc nižších středů. Je jedna z nejbohatších na tohle pásmo.

Přečtěte si celý rozhovor s Kakaxou o monitorech PreSonus R80.

R65/R80: aktuální akční ceny

* Akční ceny platí od 1. července do 31. srpna 2016

     
     
  PDF: PreSonus R65/R80 - AMT studiové monitory  
     
     

Eris MTM: Vynikající zvuk i mimo osu

PreSonus Eris E44 a E66

Vedle studiových monitorů s "klasickým" osovým umístěním reproduktorů nabízí značka PreSonus také duo referenčních monitorů s MTM konfigurací. Dvojice středových reproduktorů, mezi kterými je umístěn tweeter (odtud označení MTM z anglického "mid-tweeter-mid" neboli "středový-výškový-středový"), poskytují ještě lepší podání zvuku mimo hlavní poslechovou osu a díky tomu i skvělé prostorové rozlišení. Středové reproduktory umístěné vedle sebe totiž částečně pohlcují rozptyl výškového reproduktoru a minimalizují fázový posun, díky čemuž dosáhnete velmi detailního stereo podání.

K dispozici jsou dvě varianty: Eris E44 s dvojicí 4,5" středových reproduktorů a Eris E66 osazená dvěma 6,5" středovými reproduktory. Obě verze jsou pak doplněny 1,25" hedvábným tweeterem. 

Eris MTM: aktuální akční ceny

* Akční ceny platí od 1. července do 31. srpna 2016

     
     
  PDF: PreSonus Eris MTM studiové monitory  
     
     
     
  Kde koupit produkty značky PreSonus?  
     
     

Chcete se dozvědět více?

Milan Včelař

Milan se dlouhodobě věnuje produktům pro profesionální mixáž, živé ozvučení i studiovou práci a to nejen jako zkušený produktový specialista, ale především jako dlouholetý uživatel.

Kontaktovat jej můžete na presonus@disk.cz 

Produkty, o kterých se píše v tomto článku, najdete i v našem eshopu:
Líbí se Vám tento článek? Pošlete ho dál!
Přečtěte si také další související články:

Komentáře