logo Disk

Přímý online prodej softwaru s dodáním za pár minut Otestujte s námi nový zrychlený režim doručování a získejte slevu 50%

Testujeme nový proces nakupování softwarů na našem eshopu, který výrazně zrychlí nákup elektronických licencí těchto produktů. V rámci tohoto testovacího režimu je zrychlený režim dostupný pouze u elektronických licencí produktů značky Audified, na které po celou dobu testování dostanete slevu 50%.

DISK | 14. srpna 2017

Jak funguje zrychlený režim online prodeje?

Máte-li v košíku pouze elektronickou licenci či licence a objednávku zaplatíte online platební kartou, voucher s licenčním číslem a odkazem ke stažení zakoupeného softwaru najdete ve svém emailu během pár minut od potvrzení o zaplacení. 

Testovací režim s 50% slevou

Předpokládáme, že se nám do tohoto režimu rychlého online prodeje brzy podaří zařadit softwary značek Ableton, Cakewalk, IK Multimedia, Sibelius, Presonus či ProTools. Možnost koupě online je ovšem už nyní v testování. Pokud máte chuť, pojďte si to s námi vyzkoušet. Od dnešního dne až do 25. srpna 2017 máte možnost touto formou zakoupit veškerý software Audified se slevou 50%.

     
     
  Prohlédněte si produkty Audified  
     
     

Abyste případně nekupovali zajíce v pytli, můžete se podívat nejen na recenze, ale již nyní si stáhnout i 30-ti denní trial verze jednotlivých programů. Audified MixChecker, U73b nebo napřнklad TNT jsou ve světě prodejním hitem a získávají výborné ohlasy.

Hardware i software?

Plánujete-li nákup více produktů, z nichž jen některé jsou k dispozici jako elektronické licence, doporučujeme objednat elektronické licence samostatně. Zabere Vám to jen o pár minut více, ale odměnou vám bude, že softwarové produkty budete mít k dispozici v podstatě ihned.

 
Děkujeme za vaše komentáře a připomínky. V případě potíží nás kontaktujte na emailu: shop@disk.cz, nebo přes den na telefonu 516 802 472.

Produkty, o kterých se píše v tomto článku, najdete i v našem eshopu:
Líbí se Vám tento článek? Pošlete ho dál!
Přečtěte si také další související články:

Komentáře