SampleTank 3 ZDARMA k ovladačům iRig Keys, iRig Pads a iRig MIDI 2 Mocný virtuální nástroj v hodnotě 6 990 zdarma k vybraným produktům řady iRig

Získejte zdarma Sample Tank 3, mocný virtuální nástroj obsahující nepřeberné množství zvuků, smyček a MIDI souborů, který je pro svoji všestrannost a vysokou kvalitu oceňován nejen předními světovými producenty, ale i velkým množstvím pódiových hudebníků v čele s hvězdným Jordanem Rudessem.

SampleTank 3 je bohatě vybavená softwarovou workstation obsahující celkem 33 GB zvuků, smyček a MIDI souborů pokrývající celou škálu akustických, elektrických a elektronických zvuků, bicích, perkusí i hotových bicích smyček nahraných renomovanými světovými umělci. Součástí programu je i vícekanálový mix s integrovanými efekty studiové kvality, multitimbrální režim pro přehrávání skladeb, režim pro živé hraní a mnoho dalšího. A využít ji můžete buď jako stand-alone aplikaci nebo jako plug-in pro Vaše DAW. Právě teď můžete získat tento vynikající nástroj v hodnotě 6 990 Kč úplně zdarma.

Pokud si v době od 1. do 31. května 2017 zakoupíte a zaregostrujete některou z klaviatur série iRig Keys (6 modelů*, cena od 1 890 Kč / 70 EUR), kompaktní padový kontroler iRig Pads (4 290 Kč / 159 EUR) využitelný jak s počítačem tak i s chytrým telefonem či tabletem s iOS nebo univerzální MIDI převodník iRig MIDI 2 (2290 Kč / 85 EUR) pro iOS zařízení s Lightning konektorem a počítače s USB, dostanete navíc zdarma plnou verzi aplikace SampleTank 3 jejíž hodnota daleko převyšuje cenu kteréhokoli z uvedených produktů.

Radek Banga otestoval SampleTank 3Radek Banga, frontman kapely Gipsy.cz, natočil pro náš Magazín třídílnou sérii, ve které otestoval a srovnal SampleTank 3 s jeho konkurenty. Přečíst si můžete také rozsáhlou recenzi, kterou pro portál Audiozone napsal Mirek Píša.

* vztahuje se na nákup modelů iRig Keys mini, iRig Keys (with Lightning), iRig Keys PRO, iRg Keys 25, iRig Keys 37 a iRig Keys 37 PRO.

3 kroky k získání SampleTank 3 zdarma

  1. Zakupte kteroukoli klaviaturu řady iRig Keys* nebo jeden z produktů iRig Pads či iRig MIDI 2 u kteréhokoli českého nebo slovenského prodejce produktů IK Multimedia.
  2. Zaregistrujte svůj nový produkt na webových stránkách IK Multimedia v období od 1. do 31. května 2017..
  3. Ve svém uživatelském účtu na webu IK Multimedia najdete sériové číslo a odkaz ke stažení aplikace SampleTank 3.

 

     
  Kde koupit produkty řady iRig?  
     
     

Chcete se dozvědět více?

Pavol Behún

Pavol se dlouhodobě věnuje vybavení pro kytaristy, klávesisty i další hudebníky. Jako zkušený a dlouholetý kytarista a producent má k těmto produktům velmi blízko.

Kontaktovat jej můžete na ik@disk.cz 

Produkty, o kterých se píše v tomto článku, najdete i v našem eshopu:
Líbí se Vám tento článek? Pošlete ho dál!
Přečtěte si také další související články:

Komentáře