Skvělé pluginy od Fairchild nebo Neve k Apollo Twin zdarma K desktopovému rozhraní s DSP od Universal Audio nyní získáte špičkové pluginy navíc

Značka Universal Audio připravila na poslední čtvrtletí roku 2016 speciální nabídku na audio rozhraní Apollo Twin. Zakoupíte-li některý z trojice modelů této výkonné karty s DSP jednotkou, získáte k němu navíc zdarma špičkové plug-iny od Fairchild či Neve v hodnotě více než 21 000 Kč! Akce platí od 1. října do 31. prosince 2016.

Apollo Twin

Apollo Twin je kompaktní audio rozhraní pro PC/MAC s integrovanou DSP jednotkou UAD-2. Přináší vysokou kvalitu a analogový zvuk rackových verzí Apollo i do domácích a mobilních studií. Standardně je dodáván se základním balíkem plug-inů Realtime Analog Classic, obsahující například legendární kompresory jako Teletronix LA-2A Legacy, EQ jako Pultec EQP-1A Legacy, emulace vynikajících kytarových a basových zesilovačů od Softube nebo skvělý UA 610-B Tube Preamp a EQ plug-in. 

Apollo Twin je vítězem prestižního ocenění TEC Award v kategorii Computer Audio Hardware. Více se o tomto rozhraní dozvíte také v recenzi, kterou pro portál Audiozone napsal PhDr. Aleš Dvořák.

 

Trojice špičkových plug-inů ke každému Apollo Twin zdarma navíc

Pokud si zakoupíte a zaregistrujete v období od 1. října do 31. prosince 2016 některý z uvedených modelů Apollo Twin (nejbližšího prodejce značky Universal Audio najdete zde)

získáte k němu kromě bohatého balíku Realtime Analog Classic navíc zdarma následující pluginy* z dílny Universal Audio:

Všechny tyto plug-iny jsou aktuálně v TOP 10 nejprodávanějších plug-inů Universal Audio a jejich celková hodnota sahá k 21 000 Kč, což je téměř hodnota zakoupeného hardware Apollo Twin!
Kromě těchto plug-inů a balíku Realtime Analog Classic budete mít k dispozici také 14-denní zkušební licence na dalších přibližně 100 plug-inů z nabídky Universal Audio.

Jak fungují a co přinášejí DSP procesory UAD?

Jak fungují a co přinášejí DSP procesory UAD?Co je to DSP processing, co přináší uživatelům domácích a profesionálních studií a na jakém principu fungují DSP produkty UAD-2 a Apollo značky Universal Audio? Přečtěte si přehledný souhrn zkušeného produktového specialisty Milana Včelaře.

Co přináší Apollo Twin pro kytaristy?

Apollo Twin pro kytaristyVyužití Apollo Twin jako výkonného audio rozhraní a DSP efektové jednotky pro mixáž a mastering je dostatečně známé. Mezi téměř 100 plug-iny, které jsou pro Apollo Twin k dispozici je však i několik výborných emulací legendárních kytarových aparatur, které z něj dělají perfektní řešení pro nahrávající kytaristy i pro živé hraní. 

*V případě, že již některý z poskytnutých plug-inů vlastníte, automaticky se Vám do účtu připíše částka na nákup jiného plug-inu v odpovídající hodnotě.

Požadavky na MAC: Thunderbolt nebo Thunderbolt 2, MAC OSX 10.9, 10.10, 10.11
Požadavky na PC: USB 3.0, Windows 7/8.1/10  (jen 64 bit)

     
     
  Kde koupit Universal Audio?  
     
     

Chcete se dozvědět více?

Milan Včelař

Milan se dlouhodobě věnuje produktům pro studiovou práci, profesionální mixáž a živé ozvučení a to nejen jako zkušený produktový specialista, ale především jako dlouholetý uživatel.

Kontaktovat jej můžete na uaudio@disk.cz 

 

Produkty, o kterých se píše v tomto článku, najdete i v našem eshopu:
Líbí se Vám tento článek? Pošlete ho dál!
Přečtěte si také další související články:

Komentáře