Traktor Pro 2 zdarma k DJ kontrolerům Traktor Kontrol X1 a Z1 Plně vybavený software pro profesionální digitální DJing

Už vás nebaví hrát jen z LE verze DJ softwaru, kteoru jste dostali ke kontroleru, a chtěli byste přejít na profiesinálni a plně vybavený DJ program? Nebo uvažujete o přechodu z klasiky na diginální DJing? Pak Vás tato nabídku bude jistě zajímat.

Každý kdo zakoupí a zaregistruje* nektrý z DJ kontrolerů Native Instruments Traktor Kontrol X1 nebo Traktor Kontrol Z1 v době od 28. dubna do 3. července 2017, získá k němu zdarma plnou verzi programu Traktor Pro 2

*Tato speciální nabídka se vztahuje na uvedené modely, které budou zakoupeny a zaregistrovány v období od 28. dubna do 3. července 2017. Plná verze softwaru Traktor Pro 2 bude zákazníkovi k dispozici ke stažení po registraci uvedených produktů na stránkách NI.

Nabídka pro každého, kdo chce přejít na profesionální DJ software nebo začít s digitálním DJingem

Vzhledem k pořizovací ceně kontrolerů X1/Z1 je tato nabídka idální po každého, kde buď uvažuje o rozšíření svého DJ setupu a vlastní pouze LE verzi jakéhokoli DJ softwaru, ale i pro toho, kdo například uvařžuje o přechodu z klasiky na digitální DJing. V hodnotě, za kterou jinde dostanete ke kontroleru pouze LE verzi, zde získáte plně vybavené DJ studio Traktor Pro 2 se všemi jeho funkcemi a výhodami.

     
     
  Kde koupit DJ kontrolery Traktor?  
     
     
Produkty, o kterých se píše v tomto článku, najdete i v našem eshopu:
Líbí se Vám tento článek? Pošlete ho dál!
Přečtěte si také další související články:

Komentáře