UAD-2 Satellite QUAD zdarma k rackovým rozhraním Apollo Výkonná DSP karta, která přidá vašemu studiu otáčky

Hledáte profesionální systém audio převodníků a hardwarově akcelerovaných efektů. Potom by vám neměly uniknout nabídka značky Universal Audio, která dává ke všem rackovým modelům Apollo zdarma akcelerační DSP kartu UAD-2 Quad ve verzí s připojením Thunderbolt nebo FireWire (dle typu zakoupeného rozhraní  Apollo).

K rackovým rozhraním Apollo nyní DSP karta UAD-2 Satellite QUAD zdarma!

Pokud si v době od 1. listopadu do 31. prosince pořídíte  a zaregstrujete některé z následujících rackových rozhraní Apollo:

Získáte k němu navíc zdarma výkonnou DSP akcelerační kartu UAD-2 Satellite QUAD* a to buď ve verzi s Thunderbolt nebo FireWire připojením.

***
Všechny modely UAD-2 a Apollo s Thunderbolt připojením jsou nyní plně kompatibilní také s Windows 10!
***

 

*Karta UAD-2 Satellite QUAD zdarma Vám bude zaslána přímo od Universal Audio na základě online formuláře, který obdržíte v emailu po registraci rozhraní Apollo na stránkách výrobce Universal Audio. Akce se vztahuje na výše uvedená rozhraní Apollo, která jsou zakoupena i registrována v období od 1. listopadu do 31. prosince 2016.

Jak fungují a co přinášejí DSP procesory UAD?

Jak fungují a co přinášejí DSP procesory UAD?Co je to DSP processing, co přináší uživatelům domácích a profesionálních studií a na jakém principu fungují DSP produkty UAD-2 a Apollo značky Universal Audio? Přečtěte si přehledný souhrn zkušeného produktového specialisty Milana Včelaře.

Universal Audio Apollo

Universal Audio Apollo je profesionální počítačové audio rozhraní (zvuková karta) s vysokým rozlišením, které přináší pocit a zvuk analogového záznamu. Snoubí se v něm totiž UA analogový přístup s prvotřídní 24-bit/192kHz zvukovou kvalitou doplněnou o plnohodnotný Realtime UAD Processing. Ke všem rozhraním Apollo získáte standardně balík prvotřídních UAD-2 plug-inů Realtime Analog Classics Plus, obsahující například legendární kompresory jako Fairchild 670 Legacy, EQ jako Pultec EQP-1A Legacy, emulace vynikajících kytarových a basových zesilovačů od Softube nebo skvělý UA 610-B Tube Preamp a EQ plug-in.

Universal Audio Apollo 8Přečtěte si recenze modelů Apollo 8 a Apollo 16.

     
     
  Kde koupit Apollo?  
     
     

Chcete se dozvědět více?

Milan Včelař

Milan se dlouhodobě věnuje produktům pro studiovou práci, profesionální mixáž a živé ozvučení a to nejen jako zkušený produktový specialista, ale především jako dlouholetý uživatel.

Kontaktovat jej můžete na uaudio@disk.cz 

Produkty, o kterých se píše v tomto článku, najdete i v našem eshopu:
Líbí se Vám tento článek? Pošlete ho dál!
Přečtěte si také další související články:

Komentáře