Universal Audio snižuje ceny UAD-2 a Apollo Twin Využíjte výrazné slevy akceleračních DSP karet a audio rozhraní od Universal Audio

Společnost Universal Audio výrazně snížila ceny akceleračních karet UAD-2 a audio rozhraní Apollo Twin s Thunderbolt připojením. Ušetřit můžete až několik tisíc korun. Níže přinášíme bližší informace.

Snížení cen UAD-2

S okamžitou platností jsou sníženy ceny všech typů a verzí akceleračních karet UAD-2. Aktuální ceny naleznete na našem eshopu. Ceny jsou sníženy až o 30%!

Akční nabídka platí do 31. března 2017 PRODLOUŽENA do 30. června 2017

 

Snížení cen Apollo Twin SOLO a DUO

S okamžitou platností jsou sníženy ceny audio rozhraní Apollo Twin SOLO a Apollo Twin DUO s rozhraním Thunderbolt. Ceny jsou sníženy o 20%, ceny na eshopu jsou uvedeny již po zlevnění, akce platí do vyprodání našich skladových zásob.

*Akce se nevztahuje na model Apollo Twin USB

 

Zaznamenali jste, že společnost Universal Audio přidala podporu Windows 10 pro všechny své produkty s rozhraním Thunderbolt, které byly doposud pouze pro macOS?

 

Jak fungují a co přinášejí DSP procesory UAD?

Jak fungují a co přinášejí DSP procesory UAD?Co je to DSP processing, co přináší uživatelům a na jakém principu fungují DSP produkty Universal Audio? Přečtěte si souhrn zkušeného specialisty Milana Včelaře.

     
     
  Kde koupit UAD-2 a Apollo Twin?  
     
     

Chcete se dozvědět více?

Milan Včelař

Milan se dlouhodobě věnuje produktům pro studiovou práci, profesionální mixáž a živé ozvučení a to nejen jako zkušený produktový specialista, ale především jako dlouholetý uživatel.

Kontaktovat jej můžete na uaudio@disk.cz 

Produkty, o kterých se píše v tomto článku, najdete i v našem eshopu:
Líbí se Vám tento článek? Pošlete ho dál!
Přečtěte si také další související články:

Komentáře