Upgradujte na plný Ableton a ušetřete Přejděte z Live Lite nebo Intro na plnou verzi Abletonu se slevou až 2700 Kč / 100 EUR

Od 15. do 28. března 2017 můžete upgradovat ze základních verzí DAW Ableton Live Lite a Intro na plné verze Standard nebo Suite se slevou až 2 700 Kč / 100 EUR. Ableton patří mezi nejrozšířenější produkční nástroje na trhu a vrze Lite a Intro jsou zdarma součástí spousty produktů, včetně akčních.

Ableton Live Lite je součástí nejen ovladače Push 2, ale také řady zvukových karet, midi klaviatur a ovladačů značek AKAI nebo M-Audio. Pokud tedy už některý z těchto produktů vlastníte, nebo se jej chystáte pořídit, tato akční nabídka je přesně pro vás.

a díky výhodnějšímu upgradu z verze Lite jsme snížili také ceny balíků ovladače Push 2 s DAW Live.

Vyberte si klaviaturu a přejděte na plný Ableton se slevou

Vyberte si klaviaturu k AbletonuAbleton Live je bezesporu jedním z nejsilnějších nástrojů pro tvorbu hudby, ale maximum z něj dostanete pouze s výkonným HW ovladačem. A pokud to bude "nabušený" masterkeyboard, rozhodně neuděláte chybu. Vybrali jsme pro vás ty nej klaviatury, se kterými Ableton doslova ovládnete. Ke spoustě z nich je navíc přibalen Ableton Live Lite zdarma, takže z něj můžete až do 28. března 2017 upgradovat na plný Ableton s velmi slušnou slevou.

Ještě neznáte Ableton?

Nevadí, po dobu 30 dní jej můžete vyzkoušet úplně zdarma a se všemi funkcemi nejvyšší verze Ableton Live 9 Suite. A abyste to prozkoumávání zvládli ryhleji a příjemnněji, můžete využít i seriál našich českých videonávodů "Ableton od začátku", ve kterém vás Patrik Veltruský provede tímto oblíbeným softwarem krok za krokem.

     
  KE STAŽENÍ: Zkušební verze programu Ableton Live ZDARMA  
     
     
     
  Kde koupit Ableton?  
     
     
Produkty, o kterých se píše v tomto článku, najdete i v našem eshopu:
Líbí se Vám tento článek? Pošlete ho dál!
Přečtěte si také další související články:

Komentáře