logo Disk

Vyzkoušejte si PreSonus Studio One zdarma Otestujte si práci s nejvyšší verzí DAW Studio One na 30 dní úplně zdarma

Za zkoušku nic nedáte. Zkušební verze programu Studio One Professional vám umožní vyzkoušet všechny výkonné editační a masteringové funkce programu včetně celé sady Native Effects™ plug-inů po dobu 30 dnů zcela zdarma. POZOR: Značně návykové :)

Kategorie: Studio - Aktuality | Studio - Tipy & Triky
DISK | 1. února 2016

Je pravděpodobné, že jakmile okusíte Studio One Professional nebudete se chtít vrátit ke svému starému DAW. Studio One se v poměrně krátké době vyšvihl mezi top DAW na trhu a podle spousty uživatelů v mnohých ohledech předčí i zavedené stálice jako jsou Cubase, Pro Tools nebo Logic. Zajímavou perličkou je, že Studio one jako takřka jediný DAW nabízí nativní podporu českého jazyka. 

Studio One Professional na 30 dní zdarma

Práci s nejvyšší verzí Studio One Professional, její výbavu a možnosti si nyní můžete vyzkoušet po dobu 30 dní úplně zdarma. Jak stáhnout a nainstalovat zkušební verzi programu Studio One Vám názorně a srozumitelně ukáže toto video

     
     
  Zkusit PreSonus Studio One Professional zdarma  
     
     

Přečtěte si také:

Poznejte PreSonus Studio One | Duben 2018 | Praha, Ostrava, Boskovice

Zajímá vás práce se zvukem, ať už jde o nahrávání hlasu či nástrojů, tvorbu vlastní muziky, mixáž, efektování nebo mastering? Pak vás srdečně zveme do Prahy, Ostravy a Boskovic, kd…

Naučte se pracovat se Studio One

Jak na PreSonus Studio One?Producent a studiový inženýr Joe Glider připravil sérii názorných videonávodů (anglicky), se kterými to hravě zvládnete. Kompletní 45dílná série vás postupně provede od úplných začátků a nastavení, až po pokročilé funkce tohoto velmi oblíbeného DAW. Pohodlně se posaďte, startujeme: Jak na Presonus Studio One?.

Co umí Studio One?

Recenze: Studio One 3Ačkoli patří Studio One patří mezi nejmladší DAW aplikace na trhu, řadí se mezi ty nejoblíbenější. Aktuálně se tento produkční program dočkal už 3. generace. Přečtěte si recenzi, kterou pro portál Audiozone a časopis Pixel napsal Mirek Píša.

Chcete se dozvědět více?

Milan Včelař

Milan se dlouhodobě věnuje produktům pro studiovou práci, profesionální mixáž i živé ozvučení a to nejen jako zkušený produktový specialista, ale především jako dlouholetý uživatel.

Kontaktovat jej můžete na presonus@disk.cz 

Produkty, o kterých se píše v tomto článku, najdete i v našem eshopu:
Líbí se Vám tento článek? Pošlete ho dál!
Přečtěte si také další související články:

Komentáře