logo Disk

Audified DeMixxer Revoluční nátroj pro producenty, remixéry i tvůrce mash-upů

Značka Audified představila revoluční aplikaci pro práci s hudebními nahrávkami. Aplikace s názvem DeMixxer je postavena na unikátním algoritmu umožňujícím z již smíchaného audio materiálu izolovat jednotlivé nástroje a rozložit je zpět do jednotlivých stop, se kterými pak lze dále pracovat v jakémkoli DAW. 

Kategorie: Co se děje | Studio
DISK | 1. dubna 2016
Témata: audifiedmix

Audified DeMixxer umožňuje tedy například libovolnou nahrávku ve formátu wav nebo mp3 rozložit na jednotlivé stopy a s těmi dále pracovat ve Studio One, Abletonu, Cubase nebo jakémkoli jiném DAW softwaru jako s běžným multitrackovým projektem. Aplikaci DeMixxer tak ocení především producenti, zabývající se remixy a mash-upy populárních skladeb, ale také například provozovatelé karaoke, kdy pomocí DeMixxeru lze zcela izolovat originální zpěvovou linku a nahradit ji vlastním zpěvem na originálním hudebním podkladu. To samé platí také o jednotlivých nástrojích, takže lze DeMixxer použít například pro cvičení kytarových sól nebo na virtuální jam session s vaší oblíbenou kapelou.

Algoritmus aplikace pracuje nejen na principu detekce frekvenčního rozsahu jednotlivých nástrojů, ale umí rozpoznat také barvu, zvukovou charakteristiku a další aspekty jednotlivých partů, díky čemuž je dekompilace jednotlivých tracků z již smíchaného audia téměř dokonalá.

Jakub Tureček | marketingové ředitel značky Audified"Vývoj této revoluční alikace nás stál dlouhá léta práce a složitého testování, ale máme obrovskou radost, že se nám podařilo zúročit tu spoustu zkušeností, které naši čeští programátoři nasbírali při vývoji hudebních aplikací jako jsou ampLion Pro, inTone nebo u73b Compressor a projekt aplikace DeMixxer dotáhnout do úspěšného konce"

Jakub Tureček
marketingový ředitel značky Audified

Práce s originálními tracky samozřejmě podléhá autorskému zákonu, aplikace DeMixxer bude z tohoto důvodu využívat jako zdroj audio souborů přímé propojení s internetovými online obchody s hudbou a nebude tedy možné importovat a používat nelegální obsah.

Audified DeMixxer je prvním produktem svého druhu na světě a jeho uvedení na trh je naplánováno na 1. dubna 2017. Očekávaná dostupnost u českého distributora, značky DISK Multimedia, s.r.o., by měla odpovídat datu uvedení. Předpokládaná cena je 6 666 USD.

Máte-li jakékoli otázky, využijte FB strány společnosti DISK Multimedia nebo značky Audified, která nabízí také plnohodnotnou podporu v českém jazyce.

Produkty, o kterých se píše v tomto článku, najdete i v našem eshopu:
Líbí se Vám tento článek? Pošlete ho dál!
Přečtěte si také další související články:

Komentáře