logo Disk

Výpis - Autor

Apollo Twin získává TEC Award

Audio rozhraní Universal Audio Apollo Twin se stalo vítězem výroční TEC Award  v kategorii Computer Audio Hardware. „Byli jsme velice napjatí, zda znovu obhájíme loňské vítězství opět s produktem série Apollo. Jsme velmi pyšní, že Apollo bylo zvoleno za nejlepší audio rozhraní,” řekl Bill Putnam Jr., ředitel a zakladatel Universal Audio Inc.

Apollo Twin je díky své kompaktní velikosti vhodné jak do studia, tak i například pro kytaristy přímo na pódium. Verze Twin SoloTwin Duo jsou určeny pro počítače s Mac OS, verze Twin USB je pak určena pro počítače s Windows.

Chcete se dozvědět více?

Milan Včelař

Milan se dlouhodobě věnuje produktům pro studiovou práci, profesionání mixáž a živé ozvučení a to nejen jako zkušený produktový specialista, ale především jako dlouholetý uživatel.

Kontaktovat jej můžete na uaudio@disk.cz

>>>
Aktuality

Stáhněte si dárek od Audiffexu

V Audiffexu jsme si udělali radost. Dosáhli jsme toho tím, že jsme dokončili verzi nového softwaru - zkušebny v obýváku - inTone 2.2 ve verzi pro PC i Mac. A když má radost vývojář, může mít radost i zákazník. Tak pojďte slavit s Audiffexem. 

>>>
Aktuality

Představujeme Pro Tools 12

V krátké zprávě jsme vás už informovali, že se na NAMMu představila nová verze Pro Tools, která rozšiřuje možnosti síťové spolupráce. Ten textík vám mohl uniknout, ale video si ujít nedejte. 

>>>
Aktuality

Da Moon otestoval nové Komplete Kontrol S49

Da Moon, český DJ, producent a redaktor portálu Techno.cz si už v polovině prosince nadělil do svého studia předčasný dárek v podobě žhavých novinek Komplete Kontrol S49 a balíku Komplete 10. Od prvního vybalení už uplynul nějaký čas, během kterého si nové hračky náležitě odzkoušel a o své dojmy a pocity se teď podělil prostřednictvím povedené recenze.

>>>
Recenze

Rozumně na 4K rozlišení

Na lepší se zvyká lehce. Ale sotva jsme si zvykli na HD rozlišení, už se nám na trh dere 4K, které se za chvilku stane standardem. A výrobci nás na to už připravují. Zde můžete vidět video z cenově dostupné kamery JVC GY-LS300CHE.

>>>
Aktuality