logo Disk

DISK má magazín! Proč ho vůbec děláme?

Už jsme si zvykli na to, že na dvě kliknutí objednáme libovolné zboží a kdesi daleko ho několik skladníků zabalí a pošle k našim dveřím. Bez ohledu na to, jestli balí knihu, víno, televizi, erotické pomůcky nebo třeba zahradní hadici. Krabice jako krabice... Rozdíl je jen ve velikosti a v ceně. DISK takový není.

Kategorie: Co se děje
Jakub Tureček | 1. září 2014
Témata: disk

99 % členů naší firmy jsou muzikanti nebo jinak multimediálně aktivní kreativci. A proto si s každou věcí (hračkou) zařazenou do našeho sortimentu nejdřív pohrajeme. Vyzkoušíme ji a zpravidla si ji oblíbíme.

Doteď se to dozvěděl vždy jen zákazník, který s námi přišel do osobního styku. Jenže přetlak informací, který se za léta hraní (si) nakumuloval, je třeba někudy upustit. A proto jsme vytvořili náš DISK MAGAZÍN.

Lektoři projektu DECCART vám ve svých videích a článcích ušetří spoustu času tím, že vám ukážou nejrůznější zkratky při studiové práci. Najdete zde video návody, tipy a triky. Naši specialisté před vašima očima „rozeberou“ a otestují nejnovější produkty. Naše reportáže vám ukážou netradiční, ale zajímavé způsoby použití nejrůznějších nástrojů. Pouštíme se do špionáže do studií slavných umělců, děláme v nich inventuru a taháme z nich, jak dospěli k výsledkům své práce. Nabídneme i exkurze do zákulisí slavných značek, které se rozhodly, že se námi nechají zastupovat. Přirozeně DISK MAGAZÍN slouží i jako první místo, kde se můžete (v češtině) dozvědět o jejich novinkách.

V neposlední řadě chceme, abyste se součástí našeho magazínu stali vy. S vašimi výsledky, s vašimi zkušenostim, s vaší tvorbou. Posílejte nám videa a články a budete po zásluze odměněni. Říkejte nám, jaké články byste si přáli a ptejte se.  

Líbí se Vám tento článek? Pošlete ho dál!
Přečtěte si také další související články:

Komentáře