logo Disk

Pomozte nám vylepšit DISK Magazín Hledáme nápady, rady, tipy i autory

Náš Magazín je přesně měsíc starý. Je to tedy stále ještě dítě, které bychom měli opečovávat a vychovávat. Jak ale víte, rodiče jsou ke svým ratolestem často neobjektivní. Jejich robátka jsou nejlepší, nejskvělejší, nejchytřejší. My k Magazínu chceme přistupovat jinak.

Kategorie: Co se děje
DISK | 1. října 2014
Témata: disk

Aby se vám náš Magazín líbil, musí být psaný a tvořený podle vás a vašich potřeb. Váš názor nás zajímá, a proto jsme vytvořili krátký dotazníček, jehož pomocí nám můžete sdělit, co se vám na DISK Magazínu líbí ale i to, co vás naopak štve. Pomozte nám najít, co nevidíme.

A nešetřete nás :)

Ptejte se

Možná vás zajímá konkrétní tématika, které se věnujete. Možná máte konkrétní problémy, se kterými si nevíte rady. Napište nám je přímo na redakce@disk.cz. Inspirujete tak vznik dalších článků. Říkejte nám, jaké články byste si přáli, a ptejte se.

Tvořte

A staňte se součástí našeho týmu. S vašimi výsledky, s vašimi zkušenostmi, s vaší tvorbou. Posílejte nám videa a články a budete po zásluze odměněni. 

Jaký materiál nás zajímá?

Vytvořili jste něco nového a chcete propagovat či prezentovat svou práci, ke které jste použili nástroje z portfolia DISKu. Ať už je to film, deska, reklama nebo živé vystoupení, vždy bude čtenáře zajímat, jak se to dělalo a v čem jste unikátní. Motivací vám může být i odměna, kterou za materiál nabízíme – ať už formou honoráře nebo kreditu na nákup v našem e-shopu. Budeme se těšit, že s vaší pomocí bude DISK Magazín opravdu to nejlepší dítě.

Líbí se Vám tento článek? Pošlete ho dál!
Přečtěte si také další související články:

Komentáře