logo Disk

Představujeme Vám NT-USB Mini Nový kompaktní studiový USB mikrofon

Seznamte se: NT-USB Mini, náš nový elegantní, kompaktní USB mikrofon. Nahrává ve studiu přímo do počítače nebo tabletu!

Kategorie: Studio - Tipy & Triky
DISK | 15. března 2020

Je navržen tak, aby poskytoval křišťálově čistý a profesionální zvuk, je výkonný a snadno jej zapojíte. Je to perfektní mikrofon pro hráče, podcastery, hudebníky, streamery, obchodníky, manažery a další. Podívejme se na něj níže!

Aktuální cena a dostupnost NT-USB Mini

NT-USB Mini v krátkosti:

  • Má vysoce kvalitní kondenzátorovou kapsli - ta zabezpečí teplou barvu a čistý profesionální zvuk.
  • ledvinovou směrovou charakteristiku - je optimalizovaný pro snížení hluku v místnosti a pro snížení jiného cizího šumu, přesně zaostřuje na objekt před kapslí.
  • vyrovnanou frekvenční charakteristiku - funguje v neuvěřitelné v široké škále nahrávacích situací.

  • Vestavěný pop filtr redukuje výbušné hlásky.
  • Má unikátní odnímatelný magnetický stolní stojan - robustní základna zmírňují nárazy a ťukance, snadno se dá ze stojanu vyjmout.
  • Balení obsahuje integrovaný držák, kterým lze otáčet v úhlu 360 stupňů, lze jej rychle a snadno umístit na stolní, mikrofonní nebo studiové rameno.
  • Je zakončen USB výstupem - funguje hladce s počítači a tablety, a proto se i snadno zprovozňuje - stačí jej připojit a zapnout záznam.
  • Obsahuje studiový zesilovač pro sluchátka s přesným ovládáním úrovně a přepínatelným sledováním nulové latence pro odstranění rušivé fáze.
  • Je elegantní a kompaktní - ocelová a vyztužená konstrukce z nylonové pryskyřice a stylová matná černá povrchová úprava zajišťují vhodný studiový design.

Jednoduše studiový zvuk

NT-USB Mini coby kompaktní a snadno použitelný USB mikrofon nabízí dokonalou kvalitu zvuku na úrovni světově uznávaných studiových mikrofonů RØDE.

Díky vysoce kvalitní kondenzátorové kapsli s RF stíněním a vynikající izolaci kapsle zní profesionálně v jakékoli situaci, při záznamu vokálů a nástrojů, při podcastingu a dabování, při hraných hrách i při živém vysílání.

Vestavěný pop filtr omezuje explozíva a směrový obraz mikrofonu byl optimalizován tak, aby snížil nežádoucí hluk, jako je dozvuk místnosti, ruch klimatizace či dopravy, a soustředil se pouze na to, co je před ním. Získáte zvuk ve studiové kvalitě bez nutnosti odtlumených studiových místností!

Přečtěte si také:

Recenze: RODE NT-USB Mini (Lukáš Fronk)

"Jak se všichni snažíme promlouvat živě na sociálních sítích, začínáme postupně objevovat, co vše se dá zlepšit. A právě na domácí zvuk přináší RØDE ideální odpověď. NT-USB Mini je…

Recenze: RODE Microphones NT-USB Mini (appliste.cz)

"RODE NT-USB Mini je stolní mikrofon, který umožňuje nahrávání studiovou kvalitou. Přesně zaměří hlas a tlumí zvuky z okolí. Víme to my, víte to i vy – aktuální doba karantén, nouz…

Používání NT-USB Mini je neuvěřitelně snadné. Je vybaven výstupem USB, jenž je kompatibilní s třídou pro přímé nahrávání do počítače nebo tabletu. Nepotřebujete žádné ovladače ani software a není třeba žádné externí napájení. Mikrofon stačí pouze připojit a spustit záznam. Funguje plynule s jakýmkoli nahrávacím softwarem nebo streamingovou aplikací. 24bitová konverze A/D ve studiové kvalitě, 48KHz A/D vzorkovací konverze zajišťují extrémně nízké zkreslení a velmi vysoký dynamický rozsah.

NT-USB Mini je vybaven zesilovačem a kvalitním 3,5mm výstupem pro sluchátka s kompletním přesným ovládáním hlasitosti. To vám umožní snadno sledovat váš zvuk. K dispozici je také přepínatelný režim sledování s nulovou latencí, který eliminuje rušivá zpoždění při nahrávání vokálů nebo při nahrávání nástrojů.

Elegantní, kompaktní a flexibilní

NT-USB Mini byl navržen tak, aby byl flexibilní a současně stylově moderní. Jeho jedinečný magnetický stolní stojan poskytuje robustní základnu, aby snížil hluk z nárazů i doteků, a je snadno vyjímatelný, což umožňuje rychlé odpojení mikrofonu a jeho umístění na studiové rameno nebo na mikrofonní stojan. Díky integrovanému otočnému 360 stupňovému držáku můžete mikrofon umístit svisle, šikmo, do stran nebo vzhůru nohama - kdekoli je potřeba, abyste dosáhli co nejlepšího možného záznamu.

NT-USB Mini je pouhých 89 mm široký a 141 mm vysoký, je velmi kompaktní a zabírá jen zlomek cenného stolního prostoru. Vypadá fantasticky. Elegantní a stylový, s čistými liniemi a moderní estetikou, je perfektním doplňkem jakéhokoli bytového, studiového či kancelářského designu.

Přečtěte si také:

Proč si pořídit USB mikrofon?

Vysíláte na netu? Na facebooku? Anebo prostě pořizujete mobilní nahrávky v terénu? Nechce se vám tahat zvukovka nebo ji i složitě doma připojovat k počítači? Přemýšlíte, že si poří…

Mikrofon přes XLR versus USB mikrofon

Rozhodujete se, zda si pořídit tradiční analogový mikrofon, propojený kabelem se zvukovou kartou, anebo USB mikrofon? Každý má své pro i proti. Podívejme se na ně.

Robustní ocelová konstrukce a zesílená konstrukce z nylonové pryskyřice zajišťují, že NT-USB Mini je připraven vyrovnat se s těžkými podmínkami záznamu kdykoli a kdekoli. Vyrábí se z nejkvalitnějších komponentů ve výrobních závodech firmy RØDE v Austrálii v Sydney.

Ať už nahráváte ve studiu, vysíláte např. v terénu nebo streamujete ze své ložnice, NT-USB Mini zajistí, že budete slyšet v krásném plném rozlišení.

Koupit RODE NT-USB Mini na shop.disk.cz

Najít nejbližšího prodejce

Produkty, o kterých se píše v tomto článku, najdete i v našem eshopu:
Líbí se Vám tento článek? Pošlete ho dál!
Přečtěte si také další související články:

Komentáře