logo Disk

RØDETest: nový hráč na poli akustického měření Freedman Group oznámila zřízení nové divize zaměřené na měřící a testovací mikrofony a příslušenství

Freedman Group, zastřešující značky RØDE, Aphex, Event nebo Soundfield oznámila akvizici společnost FuzzMeasure, předního dodavatele softwaru pro měření akustiky, a představila divizi RØDETest - nový domov celé řady profesionálních akustických měřicích mikrofonů, softwaru a příslušenství.

Kategorie: Studio - Aktuality
DISK | 1. února 2018

FuzzMeasure již více než deset let určuje zvukovou kvalitu studií, hudebních sálů a koncertních prostor, stejně jako  reverbů, mikrofonů a dalších měřitelných oblastí audia. Přeměňuje detailní akustická data na krásnou, užitečnou, snadno pochopitelnou a publikovatelnou grafiku. Je to nejdůležitější aplikace pro techniky a tvůrce, kteří vyžadují přesné audio měření - instalatéry, hudebníky, zvukaře, umělce a další.

Akvizice společnosti FuzzMeasure je základním krokem pro společnost RØDETest. Peter Freedman, zakladatel společnosti RØDE, se tomu vyjádřil slovy „Vědecké nástroje, které vyvíjíme pro společnost RØDETest, jsou dokonalým doprovodem k našim monumentálně úspěšným řadám studiových, pódiových a broadcast mikrofonů. Máme v úmyslu otřást testovacím a měřicím průmyslem – jak je v RØDE zvykem."

     
     
  Více o značce RØDETest  
     
     

„RØDETest otevře nový trh pro kvalitní měřící mikrofony“ říká generální ředitel Damien Wilson. "Firma RØDE vždy vytvořila nové cesty pro spotřebitele tím, že využívá precizní, nízkonákladové výrobní schopnosti společnosti RØDE. RØDETest je vzrušující rozvoj v našem podnikání a další ukázka naší touhy být hlasem - a volbou - dnešní tvůrčí generace."

Hlavní vývojář společnosti FuzzMeasure, Chris Liscio, bude nadále spolupracovat s firmou RØDETest, vyvíjet aktualizace softwaru a inovace. "Byl jsem velmi nadšený, když se RØDE se mnou poprvé podělilo o plán vstoupit na pole akustického měření a využít software FuzzMeasure řadu RØDETest. Těším se na to, jak se bude pod vedením RØDE vyvíjet. "

RØDETest mikrofony, audio rozhraní, softwary a celé sety jsou nyní ve vývoji a budou uvolněny do prodeje později v roce 2018. Zatím - s cílem oslavit start RØDETest a akvizici společnosti FuzzMeasure - sníží společnost RØDE cenu nekomerčních licencí a první rok předplatného na komerční licenci o 20% a prodlouží všechna stávající předplatné na komerční licence o 12 měsíců zdarma. 

Líbí se Vám tento článek? Pošlete ho dál!
Přečtěte si také další související články:

Komentáře