Stream - Kategorie

Nový kurz: Poslechový řetězec a zvukové formáty

8. 11. můžete v Praze v Dunny studiu navštívit další kurz Deccartu. Mirek Mužík, muzikant, producent a pedagog vás provede širokým spektrem témat. 

Výuková akce je zaměřená na poslechové systémy – stereofonní, vícekanálové. Systémy 5.1 Nastavení poslechového řetězce Zvukové formáty (stereofonní a vícekanálové) Mixážní pulty Zesilovače PA aparatury Aparatury pro ozvučení hudebních nástrojů – nástrojová komba, hlavy, boxy, leslie bedny a jejich mikrofonování. Probere se i problematika lampových a tranzistorových zesilovačů. 

 
Datum
Město
Název
Lektor
Cena
 
 
8/11/2014
Praha
Poslechový řetězec a zvukové formáty
Mirek Mužík
990 Kč
Koupit vstupenku
>>>

Informace o kompatibilitě Steinberg s Yosemite

Firma Steinberg informuje:

V současné chvíli nedoporučujeme zákazníkům Steinberg aktualizovat Mac OS X na verzi 10.10 Yosemite. I když jsou instalátory produktů Steinberg kompatibilní s Mac OS X Yosemite, od začátku jsme dostávali sporadické informace týkající se běhu aplikací Steinberg pod novým operačním systémem Yosemite, který je nyní veřejně k dispozici. Tyto informace jsou momentálně prozkoumávány a hodnoceny týmem pro zajištění kvality produktů Steinberg.

V případě, že jste do značné míry závislí na bezproblémovém fungování produktů Steinberg, žádáme vás o odložení aktualizace systému na Mac OS X 10.10 Yosemite, dokud nebude vydána tabulka kompatibilních produktů Steinberg.

>>>

Cubase pro začátečníky i pokročilé také v Praze!

Brněnské kurzy Milana Vyležíka se budou opakovat i v Praze. Jedná se o Cubase pro začátečníky i pro pokročilé. 
Začátečníci: Seznámení s elementárními postupy při práci s Cubase. Jednotlivá témata na sebe logicky navazují a provedou účastníky školení od samého začátku vytvoření projektu přes nastavení spolupráce s audio a MIDI zařízením a zvukovou kartou. Také si popíšeme a prakticky předvedeme využití ovládacích a informačních prvků uživatelského prostředí. 

Středně pokročilí: Použití pokročilejších nástrojů, možností a funkcí Cubase. Na školení si ukážeme základní práci s mixážním pultem, záznam audia a MIDI, správu souborů v projektu, základy mixáže a export finální nahrávky.

 
Datum
Město
Název
Lektor
Cena
 
 
3/11/2014
Praha
Milan Vyležík
990,-
Koupit vstupenku
 
4/11/2014
Praha
Milan Vyležík
1490,-
Koupit vstupenku

 

Připravujeme také vzdělávací kurzy pro pokročilé uživatele Cubase. Sledujte nejbližší termíny pro Brno a Prahu na webu Deccart.

>>>

Kompatibilita NI produktů s Mac OSX 10.10 Yosemite

S příchodem nového operačního systému Mac OS X 10.10 Yosemite provedla společnost Native Instruments testy kompatibility, které ukázaly, že stávající produkty NI pracují v rámci standardní instalace tohoto operačního systému bez specifických problémů.

Pozor na AVID CoreAudio Manager/Driver

Produkty vázané na HW, jako je Maschine, Komplete Kontrol, Traktor, Guitar Rig nebo Controller Editor ovšem nelze spustit, jsou-li na  OSX 10.10 Yosemite nainstalovány ovladače AVID CoreAudio Manager/Driver. Pokud tyto ovladače pro svoji práci používáte. Je doporučeno s upgradem operačního systému na OSX 10.10 Yosemite zatím vyčkat. Native Instruments a Avid intenzivně spolupracují na řešení tohoto problému s kompatibilitou.

Současně také probíhají další systematické testy kompatibility a výkonu produktů Native Instruments pro operační systém Yosemite. O jejich výsledcích budeme průběžně informovat.    

>>>

Vicoustic: Flexi Wave

Novinkou v sortimentu produktů společnosti Vicoustic je panel Flexi Wave. Jedná se o kombinaci  dřevěného rámu, dodávaného v řadě povrchových provedení, a  absorpční výplně ve všech, pro Vicoustic typických barevných variantách. Vyráběno je ve dvou délkách 120 a 60 cm  s velkou škálou možností  instalace na strop a stěny.  Je dobrým řešením v případech, kdy preferujete skvělý design a vysokou efektivní účinnost, jak v případě absorpce, tak difuze.

>>>