logo Disk

Výpis - Tag

Native Instruments: Kontakt 7 – nová vymazlená verze


Kontakt 7 je už sedmou generací populárního programu přední světové značky Native Instruments. S novým prohlížečem, přepracovanou Factory Library, novými efekty, kolekcí nástrojů a dalšími vylepšeními nabízí ideální řešení vašeho tvůrčího setupu.

Co nový Kontakt 7 nabízí?

  • přehledné intuitivní uživatelské rozhraní
  • snadné vyhledávání zvuků a nástrojů
  • novou knihovnu Factory Library
  • import a tvorbu vlastních knihoven i nástrojů
  • implementaci s hardware NI
  • obsáhlé knihovny nástrojů a efektů
  • podporu Win i Mac
  • podporu formátů VST3, AU, AAX včetně Stand-alone

Kromě plné verze Kontakt 7 můžete využít i Kontakt 7 (Update z Kontakt 1-6), nebo Kontakt 7 (Crossgrade z Komplete Select 10-14). Poslední verze populární platformy je i součástí balíku KOMPLETE 14 Standard a vyšší.

Jako univerzální platforma pro virtuální nástroje a efekty vám Kontakt 7 poskytne inspiraci a podporu při tvorbě hudby. Je ideální pro profesionální tvůrce i začátečníky.

S Kontakt 7 můžete snít a tvořit hudbu bez omezení. Od okamžité inspirace po tvorbu vlastních jedinečných nástrojů. Kontakt 7 je tady, aby vás podpořil na vaší hudební cestě.

Koupit Kontakt 7 na shop.disk.cz

Koupit KOMPLETE 14 na shop.disk.cz

Produkty Native Instruments na shop.disk.cz

Přečtěte si také:

Komplete 14: nová řada produkčních balíků

Společnost Native Instruments představila čtrnáctou generaci studiových balíku KOMPLETE, která opět vychází ve čtyřech různých verzích (Select, Standard, Ultimate a Ultimate Collec…

>>>
Aktuality

Native Instruments: 20 let Komplete, sleva na všechny verze


Produkty Komplete německé značky Native Instrument letos slaví už 20 let. Abyste mohli toto výročí oslavit s námi, máte možnost pořídit všechny verze balíků jedinečných instrumentů a plug-inů Komplete 14 s 22% slevou.

Na co se sleva uplatňuje?

Sleva se vztahuje na plné licence, update i upgrade. Navíc dostanete zdarma dva famózní nástroje pro zpracování vokálů:

  • iZotope Nectar 3 Plus – vokální procesor s umělou inteligencí
  • Celemony Melodyne 5 Essential – ladění, frázování, vytvoření vícehlasů

Tyto utility obdržíte při registraci Komplete 14 po dobu trvání akce.

To ale pořád není všechno. Uživatelé produktů iZotope mají možnost provést výhodný Crossgrade na Komplete 14 DL (download licences) na stránkách výrobce.

Inspirativní bundly Komplete 14 se syntezátory, nástroji a efekty nastartují vaši kreativitu. Akce trvá do 4. září. Není čas přemýšlet, je čas se nechat inspirovat a tvořit muziku s Komplete 14.

Koupit Komplete 14 na shop.disk.cz

>>>
Akční nabídky

Last minute dárek!

Nebaví vás běhat v přeplněných obchoďácích, potřebujete dárek a čas do Vánoc se krátí? Žádný problém. Máme pár super tipů. Elektronické licence jsou k dostání téměř okamžitě a získáte tak skvělý dárek pro vašeho hudebníka, producenta, studenta nebo i klidně pro sebe!

>>>
Co se děje

Komplete 14: nová řada produkčních balíků

Společnost Native Instruments představila čtrnáctou generaci studiových balíku KOMPLETE, která opět vychází ve čtyřech různých verzích (Select, Standard, Ultimate a Ultimate Collectors Edition). Stejně jako tomu bylo u minulých generací, liší se obsahem a počtem jednotlivých nástrojů.

>>>
Aktuality