logo Disk

Stream - Kategorie

RODE Wireless GO II: bezdrátový mikrofonní set nové generace RØDE se dostali znovu o pořádný kus dopředu!

Kategorie: Film & Video - Aktuality DISK | 31.03.21

Jaké inovace přináší druhá generace Wireless GO? Dvoukanálový přijímač a dva vysílače, zcela nový digitální přenos řady 2,4 GHz s 128bitovým šifrováním, univerzální kompatibilitu s fotoaparáty, mobily a počítači, záznam a záloha do vnitřních pamětí vysílačů, přepínání mezi režimy mono a stereo, 3 a 10 stupňový gain a mnoho dalších.

>>>

YoloBox all-in-one streamovací studio Revoluce ve streamování multi-cam

Streamingová stanice YoloBox posune hranici vašich možností. Stříhá 3 kamery (2xHDMI a USB), přehrávač a externí stream, streamuje na 3 platformy současně, vložíte SIM kartu a SD kartu a streamujete a nahráváte. Má audio vstup i výstup, HDMI výstup, podporuje vkládání plovoucího textu a obrázků.

>>>
Aktuality

Kamery se sledováním pohybu

Technologie jdou stále kupředu a požadavky po automatizaci také. Kamery se sledováním pohybu, neboli tracking kamery, jsou žádanou komponentou pro videokonference, záznam a streaming přednášek ať už z kanceláře nadnárodní firmy nebo univerzitní učebny.

>>>
Aktuality

Jaký mám vstup na mobilu a jaký video mikrofon do něj? 3 jedineční pomocníci z řady VideoMic Me

Miniaturní mikrofony z řady VideoMic Me nasadíte na váš chytrý telefon a zvuk se okamžitě rapidně zlepší. Pozor ale! Záleží, jaký vstup na vašem zařízení máte. Podle něj vyberte ten pravý video mikrofon.

>>>
Tipy & Triky

JVC PTZ kamery s NDI HX Novinky 2021

Nové kamery s kompaktními rozměry jsou konkurenčně schopným přírůstkem v JVC sortimentu. Přívětivější ceny, 4K a FullHD verze a také NDI HX video pro nejmodernější video produkce.

>>>
Aktuality

Symetrické vs nesymetrické propojení a adaptér RØDE VXLR Pro Kdy je který obvod vhodnější?

Je vhodnější v případě video mikrofonů používat krátký kabel s nesymetrickým propojením nebo dlouhý se symetrickým? Co se vlastně děje s užitečným signálem v obou obvodech a má to důsledek na kvalitu signálu samého?

>>>
Tipy & Triky

Hybridní konference

Už se odborníci nemusejí sjíždět na summit, stačí se připojit do videokonference. Letos i loňský rok se již prokázalo, že novodobé konference na dálku pro vzdělávání a šíření informací mají větší zapojení a odezvu od návštěvníků než klasické sjezdy.

>>>
Tipy & Triky

Filmové rámečky: konec roztřeseným záběrům a mizernému zvuku Vytvořte skvělé a profesionální video!

Cestujete, provozujete různé koníčky, pracujete ve firmě nebo máte rodinu a chcete věci kolem vás zaznamenat jako video, které bude mít profesionální úroveň? Obraz se nebude třást, nebude temný, zvuk zamlžený a neurčitý? Pořiďte si filmový rámeček – stabilizátor a doplňky k němu. Budete se divit, jak se úroveň vašeho videa násobně zlepší!

>>>
Tipy & Triky

Novinky BirdDog: Kamera, dekodér, CloudConnect, a SDM

BirdDog FP120 boxová kamera již skladem!

>>>
Aktuality

Novinky AREC a update firmwarů mediálních stanic

V první polovině letošního roku došlo k obnově trackovacích kamer, přišla nová kompaktní mediální stanice a vylepšení ovládání stávajících mediálních stanic.Nejprve se podíváme na novinky, které nám udělali radost, protože se hodí pro konferenčních hovorů a streamování. Kombinovat je můžete s video střižnou, s počítačem i s mediální stanicí.

>>>
Aktuality