logo Disk

Homepage

Nové články

KRK System GoAux 4: Jako bych ten zvuk „znal“

KRK Systems je klasická značka nezávislých muzikantů, producentů a míchačů. Osobně pro práci na cestách už léta kromě sluchátek Sennheiser HD 650 používám i malé monitory iLoud, a tak jsem uvítal možnost vyzkoušet si nové mobilní KRK GoAux 4.

>>>
Recenze

Šetříme čas v nahrávacím studiu

V předešlém dílu seriálu jsme se dívali blíže na to, jak upravit hrubě nahrané stopy a připravit je na mix. Dnes se podíváme na nahrávání více globálně z pozice efektivního využití času.

>>>
Tipy & Triky

Kvalitní pedál, co si zaslouží svou cenu: UAFX Heavenly Plate Reverb

„Dej mi tam na vokál trochu nějaký ten efekt, dík.“ To je hláška, kterou jsem na koncertech slyšel od různých zpěváků asi tisíckrát. Většinou měli na mysli reverb neboli „dozvuk“. Ano, dozvuk je doslovný překlad z překladače Google.

>>>
Recenze

Zdařilá simulace analogového echa: UAFX Orion Tape Echo

Kdysi dávno jsem měl tu čest a chvíli jsem měl doma echo (delay) s magnetofonovým páskem. Bohužel nebylo moje. Matně si vzpomínám, že to byl nějaký typ Echolany, pásek v tom byl již značně ojetý, ale přesto mě to zcela uchvátilo.

>>>
Recenze

Universal Audio: Ke všem Apollo zdarma profi plug‑iny

V Universal Audio pro vás opět připravili zajímavou jarní akci, která jistě potěší všechny milovníky profesionálního zvuku. Od 1. května 2024 při zakoupení zvukové karty Apollo dostanete zdarma balík plug‑inů v hodnotě až 2 775 EUR!

>>>
Akční nabídky

Takový hezký standard pro vaše studio – Universal Audio SC‑1 Standard

V záplavě dostupných mikrofonů na trhu se spoustou funkcí a vychytávek je občas dobré najít i nějaký dobrý, normální, běžný, solidní, standardní…, prostě takový mikrofon, jakým je Universal Audio SC‑1 Standard Condenser Microphone.

>>>
Recenze