logo Disk

Stream - Kategorie

Pomůžeme Vám zůstat ve hře Postavte se výzvě čelem. nenecháme Vás v tom.

Kategorie: Co se děje DISK | 23.10.20

Převrátil Vám Covid všechny plány a ze dne na den kompletně překopal Váš pracovní kalendář? Nevěšte hlavu a pojďte se přidat k těm, kterým se s touto situací podařilo vypořádat. Pomůžeme Vám se odrazit zase nahoru. 

>>>

Výukový stream set - živé vysílání a záznam Vyučujte a prezentujte profesionálně! Videa jak na to v článku.

Sestava produktů pro vzdálenou výuku, školení, přednášky apod. Sestava umožňuje snímání lektora robotickou PTZ kamerou a obraz z kamery kombinovat s obrazem z chytrého telefonu, PC či jiného (HDMI/VGA) zdroje videosignálu. Vše je jednoduše a intuitivně ovladatelné.

>>>
Akční nabídky

Naučte se na piano v online kurzu Art Master

Chcete konečně začít hrát na piano, ale nebaví vás hudební teorie a noty? Společně s Adamem Albrechtem z doprovodné kapely Bena Cristovaa vás naučíme ovládnout tento nástroj za pomocí moderních a zábavných metod. Piano jako hudební nástroj je vhodný základ nejen pro samotnou hru ale také pro hudební produkci, songwriting a další aktivity, které v době home recordingu získávají stále na větším významu. 

Chci se zúčastnit kurzu Art Master

DISKu jsme hrdí na to, že můžeme být partnerem moderní hudební školy Art Master, která využívá nové metody výuky, a podílet se tak na rozvoji hudebního vzdělaní, které je jednoduše dostupné v online podobě.

Přečtěte si také:

Ableton kurzy z pohodlí vašeho domova

Stydíte se? Těžko se vám domlouvá s lektorem na hodinách? Nejradši byste se vzdělávali v noci? Tak přesně pro Vás na míru jsou ušité online kurzy hudební školy Art Master. Přávě te…

>>>
Události

Ableton Live 10 nyní se slevou 20%

Vydání nové verze produkčního DAW softwaru Ableton Live 11 je oficiálně oznámeno na začátek příštího roku a v souvislosti s touto skvělou zprávou vám přinášíme možnost nákupu všech licencí Ableton Live 10 se slevou 20% (nevztahuje se na EDU verze). Za takto výhodné ceny můžete nakoupit nejen plné verze a upgrady, ale i sety s Ableton Push2.

Pozor, nově zakoupené (a zaregistrované) licence obsahují i upgrade zdarma na Ableton Live 11. Podmínkou je registrace do vydání Live 11.

Koupit Ableton Live 10 za zvýhodněnou cenu

Ableton od začátku (české tutoriály):

Přečtěte si také:

Recenze: Ableton Live 10 (Techno.cz)

"Když se ke mně donesly koncem loňského roku první zmínky o chystané "desítce", nedalo mi to spát a napjatě jsem očekával, co na nás kluci z Berlína chystají nového. Od uvedení Abl…

Vybíráme nejvhodnější kontroler pro Ableton Live

Ableton patří mezi nejužívanější hudební programy. A bezvadně spolupracuje s různými řídícími kontrolery. Jiné nároky má ale producent tvořící v domácím studiu, jiné performer rozh…

>>>
Akční nabídky

Omezení osobního odběru v provozovnách DISKu + doprava zdarma

Vážení zákazníci,

v souvislosti s nařízením vlády o omezení volného pohybu osob (s účinností od 22.10.2020), v rámci prevence před nákazou Covid-19, rušíme až do odvolání možnost osobního odběru zboží či osobních setkání na našich provozovnách, stejně jako osobní doručení reklamací na servisní oddělení.

Expedice i provoz eshopu funguje dále bez omezení

Omezení se týká pouze osobních odběrů. Zpracování objednávek běží ve standardním režimu - zboží objednané přes náš e-shop posíláme standardně prostřednictvím přepravní společnosti.

UPOZORNĚNÍ PŘEPRAVNÍCH SPOLEČNOSTÍ:

V rámci maximální prevence a ochrany zdraví musí každý příjemce/odesilatel zásilky (včetně soukromých osob) být při kontaktu s řidičem přepravní služby vybaven ochrannou rouškou nebo musí mít alespoň jiným způsobem (šátkem, šálou, jinou textilií) zakrytá ústa a nos.

Pokud tomu tak nebude, řidič má právo zásilku nepřevzít či nepředat.

Doprava zdarma

V souvislosti s tímto omezením však s okamžitou platností až do odvolání zavádíme dopravu zdarma na všechny objednávky nad 500,- Kč / 25 EUR s výjimkou těch, u kterých je nutná paletová přeprava (tam platí standardní limity dle ceníku přepravy).

S platností od 22. října 2020 do odvolání platí na shop.disk.cz následující ceny přepravného:

  • Objednávky bez nutnosti paletové přepravy:
    • Přípravné 0 Kč/EUR - pro všechny objednávky nad 500,- Kč / 25 EUR
  • Objednávky s nutnosti paletové přepravy (nadrozměrné zboží):
    • Pro objednávky do 20 000 Kč / 770 EUR: přepravné 1200 Kč / 46 EUR.
    • Při objednávce vyšší hodnoty přepravné 0 Kč /EUR. 

V případě dotazů volejte na +420 516 802 488 nebo pište na shop@disk.cz

Váš DISK team

>>>
Co se děje

Vyhrajte vybavení od Warm Audio, Heritage Audio, Zaoru a dalších Ve hře je studiový mikrofon, monitor kontrolery, nábytek, akustické panely, softwary a mnohem víc

Nakupte od 10. října do 31. prosince 2020 na shop.disk.cz, zaregistrujte číslo objednávky a jste ve hře o studiové vybavení od Warm Audio, Heritage Audio, Zaor, Vicoustic, KRK a dalších značek. Každý měsíc vylosujeme nejen jednoho výherce, který si bude moci vybrat jednu z hlavních cen, ale i další dva, kteří od nás dostanou tričko.

>>>
Akční nabídky

Nakup RODE a získej luxusní batůžek!

Australského výrobce studiových, live, broadcast a video mikrofonů asi není třeba dlouze představovat. Pokud padne vaše volba při nákupu právě na značku RODE Microphones, můžete si být jisti, že získáte nejen kvalitu, špičkové zpracování a skvělý zvuk, ale také luxusní batůžek na šňůrky RODE*. Nyní totiž rozdáváme tento kvalitní vak všem, kdo nakoupí na shop.disk.cz jakékoliv produkty od společnosti RODE alespoň za 3000 Kč / 112 EUR (vč. DPH). Takže pokud váháte, právě teď je ten pravý čas. :-) 

Akce platí do 31.12.2020 nebo vydodání zásob batůžků RODE.

Koupit produkty RODE

*Akční nabídka platí pouze pro koncové zákazníky, kteří nakoupí na shop.disk.cz.

Přečtěte si také:

RØDE TF-5: Ultimátní tužky s rukopisem Tonyho Faulknera

RODE TF-5 je malomembránový kondenzátorový mikrofon prémiové kvality navržený ve spolupráci s legendárním zvukovým inženýrem a producentem klasické hudby Tony Faulknerem. Díky zcel…

RØDE VideoMic NTG: Nejflexibilnější Videomic vůbec

VideoMic NTG stírá hranice mezi kompaktními mikrofony pro fotoaparáty a profesionálními shotguny té nejvyšší úrovně. Díky revolučnímu designu převzatému z NTG5 má opravdu skvělý zv…

Recenze: RODE NT-USB Mini (Lukáš Fronk)

"Jak se všichni snažíme promlouvat živě na sociálních sítích, začínáme postupně objevovat, co vše se dá zlepšit. A právě na domácí zvuk přináší RØDE ideální odpověď. NT-USB Mini je…

>>>
Akční nabídky

Jak srozumitelně komunikovat na dálku v online prostředí? Připravte se na situaci, kdy budeme muset opět vše řešit na dálku a online

Nevíme, jak to máte vy, ale my se tady nedokážeme zbavit představy, že po plošném znovuzavedení roušek se zanedlouho opět dostaneme i k zavírání škol a návratům do “domácích kanceláří”, kdy budeme moci s klienty, kolegy, učiteli nebo třeba se spolužáky komunikovat jen na dálku.

>>>
Co se děje