logo Disk

Stream - Kategorie

Jevíčko KD Astra – kompletní AV řešení

Kategorie: Co se děje - Události, Instituce - Reference DISK | 26.06.23

V KD Astra se podařilo úspěšně zrealizovat funkční a snadno ovladatelné AV vybavení, vhodné i pro neprofesionální obsluhu. Projekt zahrnoval přestavbu kinosálu na multifunkční kulturní sál s kapacitou pro 150 lidí. Zajistili jsme projektovou přípravu, instalaci audio- a videotechnologie, osvětlení, ozvučení a projekci. 

>>>

Kino Boskovice malý sál – řešení akustiky

V boskovickém kině se ukázalo jako velmi potřebné vyřešit akustiku v malém kinosále pro 20 diváků: využít stávající akustické řešení, kazety ve stropě, … a hlavně dořešit akustiku stěn. Vzhledem k účelu byl kladen důraz na estetiku a také nákladově bylo nutné hledat optimální řešení. 

>>>
Události

YouTube naživo – Kytarová zbrojnice LIVE Maťo Mišík a jeho kytaroví kámoši rozpálili Malostranskou besedu v Praze.

Kytarová zbrojnice je populární kanál na YouTube, který byl, a to úplně poprvé, předveden naživo v Malostranské besedě v Praze 1. června 2023. Celým večerem provázel zakladatel a youtuberský influencer Maťo Mišík.

>>>
Události

Lucky Tone nová značka v našem katalogu

Do našeho portfolia jsme zařadili značku Lucky Tone a klíčové modely z Dante sortimentu. Hledáte dante konferenční mikrofon? Není problém.

>>>
Události

Workflow pro video e-learning a kooperaci na vysokých školách Pozvánka na konferenci

Rádi bychom vás pozvali na konferenci, která má účastníky seznámit s novými trendy v oblasti video e-learningu na vysokých školách a v institucích.

>>>
Události

Ze Songwriting Campu vzešel zástupce Eurovize i hit do reklamy Již popáté se uskutečnil Songwriting Camp a propojil autory, producenty a umělce z Česka a zahraničí

Projekt na jihočeském Lipně proměňuje hotelové pokoje na jednoduchá studia. Partnerem je už od počátku DISK Multimedia a projekt podporuje základní myšlenku: ke stvoření hitu není potřeba kdovíjak složitého a drahého vybavení, hlavní je ale ten správný tým lidí.

>>>
Události

7 důvodů proč navštívit stánek DISKu na Festiwallu 2022 Festiwall nabízí svým návštěvníkům pestrý program plný koncertů, workshopů, výstav a seminářů

Už tento pátek 9. září otevírá své brány Festiwall 2022 a protože zde půjde především o hudbu a muzikanty, nemůžeme tam chybět ani my. Zastavte se za námi, moc rádi vás uvidíme. 

>>>
Události

Hrajeme pro Ukrajinu Praha a Košice hrají pro Ukrajinu

Hudební skupina Čechomor ve spolupráci s Nadací Kooperativy a slovenskou skupinou Kandráčovci odvysílali ve čtvrtek 10. března v 20 hod. technologicky unikátní benefiční koncert Hrajeme pro Ukrajinu na pomoc lidem zasaženým válkou na Ukrajině.

>>>
Aktuality

Dcerka improvizovala na EWI SOLO tak, že jsem jen koukala S flétnistkou Martinou Komínkovou o novém dechovém syntezátoru

Co říká Martina Komínková, vyhledávaná lektorka online kurzů zobcové flétny na nový digitální nástroj EWI SOLO? Je tenhle dechový syntezátor vhodný jen pro profesionály, anebo jej zvládnou třeba děti v základní škole?

>>>
Události

Soundswitch: Engine lighting webinář zdarma!

 

SoundSwitch je nyní přímo součástí produktů DJ značek (například Numark) a spolupracuje se systémem ENGINE DJ 2.0. Uvedení nových produktů (Numark Mixstream PRO) na trh bylo více než úspěšné a vývojáři systému pro automatizované ovládání osvětelní Soudswitch se nyní chystají v online webináři předvést všechny možnosti a výhody propojení s novým operačním systémem Engine DJ.

Start 27.října 2021, 21:00 (zdarma):

Webinář sledujte zde

Více o Mixstream PRO na shop.disk.cz

Přečtěte si také:

Mixstream PRO: nový DJ systém od Numark!

Americký výrobce DJ vybavení, firma Numark, přichází s prvním samostatně funkčním DJ systémem po mnoha letech. Numark Mixtream PRO je standalone DJ systém, který nabídne kompletní…

>>>
Události