logo Disk

Stream - Kategorie

Obecní sál v Oucmanicích – akustické řešení

Kategorie: Co se děje - Události, Instituce - Reference DISK | 29.05.24

Vesnička Oucmanice je kousek od Litomyšle, a taky kousek od Vysokého Mýta. A co by kamenem dohodil od Chocně. A my se s Jiřím Sedláčkem podíváme na jednu novou hotovou instalaci.

>>>

Multimediální vybavení KD v Kuřimském Jestřabí Instalace a vybavení sálu zvukovou i světelnou technikou včetně základních akustických úprav

Původní budova zemědělského typu, ve které se historicky nacházel vepřín, byla v minulých letech kompletně přestavěna v multifunkční obecní sál a vznikly zde i další prostory jako sídlo požární zbrojnice, šatny a sociální zařízení, nebo třeba obecní hospoda.

>>>
Události

Jaké to bylo na NAMM 2024? Po odmlce opět nabitý novinkami, až se někdy tajil dech

NAMM (National Association of Music Merchants) je největší a nejprestižnější veletrh hudebních nástrojů a technologií na světě, který se každoročně koná v Anaheimu (poblíž Los Angeles) v Kalifornii.

>>>
Události

Songwriting Camp 2023 v ČR a tentokrát poprvé na Slovensku Tedy tvůrčí setkání autorů, umělců a producentů s úkolem vytvořit v týmu song za jeden den.

Koncept campu se v Česku uchytil a už od roku 2018 vygeneroval množství písní, které znějí éterem. Letos na podzim se ale kromě Česka poprvé uskutečnil i na Slovensku. A DISK Multimedia byl opět u toho.

>>>
Události

SOS – nevoláme o pomoc, sbíráme medaile

Prestižní hudební magazín SOS (Sound On Sound) ve své každoroční soutěží ocenil tou nejvyšší známkou několik produktů z portfolia DISK Multimedia.

>>>
Události

Multifunkční sál ve Štěpánovicích Projekt a realizace akustických úprav

Sál na obecním úřadě ve Štěpánovicích neměl ani po nákladné rekonstrukci, která proběhla před několika lety, dořešenou akustiku. Zvolené materiály i úpravy byly nevhodné a naměřená délka dozvuku byla téměř tři sekundy.

>>>
Události

Jevíčko KD Astra – kompletní AV řešení

V KD Astra se podařilo úspěšně zrealizovat funkční a snadno ovladatelné AV vybavení, vhodné i pro neprofesionální obsluhu. Projekt zahrnoval přestavbu kinosálu na multifunkční kulturní sál s kapacitou pro 150 lidí. Zajistili jsme projektovou přípravu, instalaci audio- a videotechnologie, osvětlení, ozvučení a projekci. 

>>>
Události

Kino Boskovice malý sál – řešení akustiky

V boskovickém kině se ukázalo jako velmi potřebné vyřešit akustiku v malém kinosále pro 20 diváků: využít stávající akustické řešení, kazety ve stropě, … a hlavně dořešit akustiku stěn. Vzhledem k účelu byl kladen důraz na estetiku a také nákladově bylo nutné hledat optimální řešení. 

>>>
Události

YouTube naživo – Kytarová zbrojnice LIVE Maťo Mišík a jeho kytaroví kámoši rozpálili Malostranskou besedu v Praze.

Kytarová zbrojnice je populární kanál na YouTube, který byl, a to úplně poprvé, předveden naživo v Malostranské besedě v Praze 1. června 2023. Celým večerem provázel zakladatel a youtuberský influencer Maťo Mišík.

>>>
Události

Lucky Tone nová značka v našem katalogu

Do našeho portfolia jsme zařadili značku Lucky Tone a klíčové modely z Dante sortimentu. Hledáte dante konferenční mikrofon? Není problém.

>>>
Události