logo Disk

Black Lion Audio: PG-2 F – čistý zvuk a ochrana


Další přírůstek do rodiny power kondicionérů Black Lion Audio v 19“ 2U šasi má jméno PG-2 F. Patentovaná technologie PG-99 umí z napájecího napětí odfiltrovat až 99,7% šumu. S přepěťovou ochranou i ochranou proti průrazu až do 2775 Joulů patří ke špičkovým profesionálním zařízením pro studia, live sound i jakékoli jiné profesionální A/V, HiEnd i jiné aplikace.

PG-2 F nabízí 14 + 2 euro zásuvky, které jsou podle určení rozděleny do tří okruhů pro analogová, digitální silová zařízení. Posledně jmenovaný je určen pro aktivní monitory; proto je vybaven zpožděním pro bezpečné tiché naběhnutí i vypnutí celého systému.

Displej na předním panelu zobrazuje aktuální napětí v síti i při vypnutém přístroji a pět LED diod signalizuje funkce i případné problémy v napájení. K dispozici jsou i dva XLR konektory se stmívačem DIM pro připojení osvětlovací lampičky. Konektor USB A můžete využít k napájení mobilních zařízení nebo jiných digitálních přístrojů.

Zajistěte svým přístrojům bezpečí a čistý zvuk.

Koupit PG-2 F na shop.disk.cz

Produkty značky Black Lion Audio na shop.disk.cz

Přečtěte si také:

Black Lion Audio: Auteur mk3 - zvuk zrozený v Chicagu

Americká značka Black Lion Audio vylepšila konstrukci mikrofonního předzesilovače řady Auteur a uvádí na trh nový Auteur mk3 - dvojitý předzesilovač moderní konstrukce pro čistý a …

Black Lion Audio: PG-P F – kvalitní napájení i ochrana

Black Lion Audio přichází na trh s filtrem napájení a ochranou vašich přístrojů, který můžete mít vždy po ruce. PG-P F je jistota na živých vystoupeních, ve studiu, doma i na cestá…

 

Produkty, o kterých se píše v tomto článku, najdete i v našem eshopu:
Přečtěte si také další související krátké zprávy:

Komentáře