logo Disk

RME oznámilo vydání čtyř nových produktů a certifikaci AVB/Milan


M‑1620 Pro / M‑1620 Pro D

M‑1620 Pro a M‑1620 Pro D jsou 16kanálové ADDA převodníky s ADAT, MADI a možností propojení do audio sítě prostřednictvím AVB/Milan (Pro) nebo Dante (Pro D). Fungují také jako konvertory digitálních formátů.

Protokol Milan AVB, zaručuje interoperabilitu zařízení AVB od různých výrobců hardwaru – například Avid, d&b audiotechnik, Digico, DirectOut, L‑Acoustics a dalších a poskytuje přesný a spolehlivě synchronizovaný zvuk přes ethernetové sítě s extrémně nízkou latencí.

Šířka pásma pro zvukové toky je v síti upřednostňována, což zajišťuje ochranu před přerušením streamu a zabraňuje výpadkům zvuku.

HDSPe AoX‑M a AoX‑D

HDSPe AoX‑M a HDSPe AoX‑D jsou zvukové karty PCIe určené pro aplikace s vysokým počtem kanálů a AoIP (audio po síti). Základní karty podporují AVB/Milan (AoX‑M) nebo Dante (AoX‑D), k dispozici jsou i dceřiné karty pro přidání MADI I/O.

Obě karty lze instalovat do externích boxů Thunderbolt jako doplněk mobilních DAW sestav nebo je lze instalovat do stolních počítačů Mac a PC.

Tyto nové produkty AVB souvisí s třetím oznámením RME o vydání firmware s certifikací Milan. Počínaje RME 12Mic se očekává, že brzy obdrží certifikaci Milan další produkty RME, včetně již nevyráběných.

Koupit M‑1620 Pro / Pro D na shop.disk.cz

Koupit HDSPe AoX‑M / AoX‑D na shop.disk.cz

Přečtěte si také:

RME: ADI‑2 Remote

RME vydává ovládací software ADI‑2 Remote pro převodníky ADI‑2 DAC FS, ADI‑2 Pro AE (Anniversary Edition), ADI‑2 Pro a ADI‑2 Pro FS, ADI‑2 Pro FS R BE a ADI‑2/4 Pro SE. Softwarový…

RME: Fireface UFX III – více než jen zvuková karta

RME představuje svou nejnovější zvukovou kartu, Fireface UFX III, která přináší revoluční zvukový zážitek pro profesionály i hudební nadšence. Tato karta je postavena na zbrusu nov…

RME: DPS‑2 a LNI‑2 DC – pro křišťálově čistý zvuk

Všichni milovníci dokonalého zvuku! Přesně pro vás německý výrobce špičkových studiových a Hi‑End převodníků RME vyvinul dva nové produkty. Ultra čistý napájecí zdroj DPS‑2 a filtr…

RME: MADIface XT II

Firma RME představuje MADIface XT II, 196 in / 198 out 192 kHz audio rozhraní USB 3.0 s rozsáhlými možnostmi připojení a využití pro živou i studiovou práci. Oproti svému předchůd…

Produkty, o kterých se píše v tomto článku, najdete i v našem eshopu:
Přečtěte si také další související krátké zprávy:

Komentáře