logo Disk

Výpis - Tag

Native Instruments: Kontakt 7 – nová vymazlená verze


Kontakt 7 je už sedmou generací populárního programu přední světové značky Native Instruments. S novým prohlížečem, přepracovanou Factory Library, novými efekty, kolekcí nástrojů a dalšími vylepšeními nabízí ideální řešení vašeho tvůrčího setupu.

Co nový Kontakt 7 nabízí?

  • přehledné intuitivní uživatelské rozhraní
  • snadné vyhledávání zvuků a nástrojů
  • novou knihovnu Factory Library
  • import a tvorbu vlastních knihoven i nástrojů
  • implementaci s hardware NI
  • obsáhlé knihovny nástrojů a efektů
  • podporu Win i Mac
  • podporu formátů VST3, AU, AAX včetně Stand-alone

Kromě plné verze Kontakt 7 můžete využít i Kontakt 7 (Update z Kontakt 1-6), nebo Kontakt 7 (Crossgrade z Komplete Select 10-14). Poslední verze populární platformy je i součástí balíku KOMPLETE 14 Standard a vyšší.

Jako univerzální platforma pro virtuální nástroje a efekty vám Kontakt 7 poskytne inspiraci a podporu při tvorbě hudby. Je ideální pro profesionální tvůrce i začátečníky.

S Kontakt 7 můžete snít a tvořit hudbu bez omezení. Od okamžité inspirace po tvorbu vlastních jedinečných nástrojů. Kontakt 7 je tady, aby vás podpořil na vaší hudební cestě.

Koupit Kontakt 7 na shop.disk.cz

Koupit KOMPLETE 14 na shop.disk.cz

Produkty Native Instruments na shop.disk.cz

Přečtěte si také:

Komplete 14: nová řada produkčních balíků

Společnost Native Instruments představila čtrnáctou generaci studiových balíku KOMPLETE, která opět vychází ve čtyřech různých verzích (Select, Standard, Ultimate a Ultimate Collec…

>>>
Aktuality

Komplete 14: nová řada produkčních balíků

Společnost Native Instruments představila čtrnáctou generaci studiových balíku KOMPLETE, která opět vychází ve čtyřech různých verzích (Select, Standard, Ultimate a Ultimate Collectors Edition). Stejně jako tomu bylo u minulých generací, liší se obsahem a počtem jednotlivých nástrojů.

>>>
Aktuality

Průvodce nákupem AVID Pro Tools

Uvažujete o nákupu DAW software Pro Tools, ale poněkud se ztrácíte v množství položek, typech a možnostech licencí nebo v samotné aktivaci? Pokusíme se vám stručně a přehledně vysvětlit všechny možnosti, které jsou k dispozici nejen při nákupu, ale i následné aktivaci a správě licencí. 

>>>
Aktuality