logo Disk

Výpis - Tag

Live video produkce – IP technologie v praxi

Dovolujeme si Vás pozvat na konferenci pořádanou v rámci Technické akademie České televize, která byla připravena ve spolupráci České televize a firem DISK Systems, Vizrt, JVCKENWOOD, Havision,Canon, Hitachi Kokusai, Telos, Stream Circle, Netgear a CESNET.

>>>
Film & Video

Recenze: Canon CR-N700

Nová PTZ kamera Canon CR-N700 - Dostali jsme oč jsme žádali: 4K 50/60 fps NDI HX, 12G-SDI, k tomu přičteme ještě vlastnosti předchozího modelu, jako je kvalitní optika, spolehlivé automatické zaostřování, vestavěné ND filtry, XLR vstupy, 3G-SDI, SRT streaming a máme kompletně dálkově ovládanou kameru pro náročnější televizní studia.

>>>
Recenze

Arec KS-CC1 eletronický tlumočník

Revoluční novinka pro streamování a simultánním překladu. Na základě rozpoznávání řeči vytváří přepis mluveného slova a překlad do dvou jazyků.

>>>
Aktuality

Magewell Ultra Encode AIO a multistreaming

Téměř všechny sociální sítě nyní nabízí živé streamování a s každou platformou přichází možnost vysílat specifickému publiku. Multistreaming umožňuje streamovat jeden pořad nebo událost na všechny vaše sociální sítě. Na svět přichází hardwarový enkodér Ultra Encode AIO, který to umí dobře.

>>>
Aktuality

RØDE Microphones: NTH-100


RØDE NTH-100 jsou profesionální sluchátka určená pro všechny formy tvorby obsahu. Ať už skládáte, mícháte, produkujete videa, natáčíte podcasty nebo streamujete, sluchátka NTH-100 vám vždy poskytnou výjimečný zvukový výkon a maximální pohodlí. Ikonický vzhled a neuvěřitelný zvukový zážitek, jsou kombinací, která inspiruje a doslova nutí ke kreativitě.  

Klíčové vlastnosti:

 • Speciálně navržené měniče s neuvěřitelně přesnou frekvenční odezvou a minimálním zkreslením - ideální pro kritický poslech, monitoring i mixáž.
 • Precizně navržená akustická konstrukce optimalizovaná pro výjimečné detaily, čistotu a velmi přirozený zvuk.
 • Polstrování náušníků a hlavového mostu z materiálu Alcantara® pro vynikající pohodlí.
 • Unikátní ergonomické náušníky se přizpůsobují tvaru ucha pro vynikající akustický výkon a jsou vyplněny revolučním gelem CoolTech™ pro snížení únavy při nošení.
 • Plně nastavitelný hlavový most s uzamykacím systémem FitLok™.
 • Odnímatelný kabel s uzamykatelným konektorem, který lze připojit k oběma náušníkům pro maximální flexibilitu a pohodlí.
 • Bezkonkurenční odolnost - každý prvek je pečlivě navržen pro dlouhou životnost.
 • Navrženo a vyrobeno z vysoce kvalitních komponentů v nejmodernějších zařízeních společnosti RØDE v australském Sydney.

Koupit sluchátka NTH-100 na shop.disk.cz

Balení obsahuje:

 • sluchátka NTH-100
 • 2,4m kabel
 • adaptér z 3,5 mm na ¼"
 • sada COLORS ID
 • ochranný obal

NTH-100: Sluchátka pro všechny tvůrce

RØDE budí velkou pozornost nejen mezi producenty a studiovými pracovníky, ale i v řadách tvůrců multimediálního obsahu. Lukáš Fronk byl jedním z prvních, kteří si tato sluchátka mohli vyzkoušet a o svých pocitech a hodnocení natočil velmi zajímavou videorecenzi

>>>
Aktuality

Stream set DUO

Sety jsou koncipovány jako pro začátečníky, ale kvalita obrazu a zvuku je velmi dobrá, nebude se za ni stydět ani pokročilý producent.

>>>
Tipy & Triky

RODE Microphones představují softwarovou novinku RODE Connect

RØDE Connect nabízí intuitivní, plně vybavené nahrávací rozhraní inspirované podcastovým produkčním studiem RØDECaster Pro. Je schopen připojit až čtyři mikrofony NT-USB Mini k jednomu počítači, bezproblémově integrovat s videohovory a streamovacími aplikacemi a mnohé další. 

>>>
Aktuality

Dobrá RADA nad zlato

Po nástrojích pro streamování je čím dál větší poptávka a s ní se samozřejmě rozšiřuje i nabídka. Převodník RADA A-BR01 je sympatický parťák, který vám z kamery nebo foťáku udělá webkameru.

>>>
Aktuality

Blackmagic Atem Mini vs AV MATRIX

Kvůli karanténám továren došlo k výpadkům ve výrobě u spousty produktů. Video průmysl nebyl vyjímkou a kvůli tomu se občas koukneme na alternativní produkty. Nejsou třeba tak známé, ale mohou nás překvapit svými specifickými vlastnostmi, které mohou být ve výsledku velmi praktické.

>>>
Aktuality

Novinka TriCaster 2 Elite

Ultimátní produkční systém pro digitální média TriCaster 2 Elite bez kompromisů a tradičních hranic. Podpoří tvůrce všech sort pro jakýkoliv obsah pro digitální media, a doručí jej přímo k divákům.

>>>
Aktuality