logo Disk

7 důvodů proč navštívit stánek DISKu na Festiwallu 2022 Festiwall nabízí svým návštěvníkům pestrý program plný koncertů, workshopů, výstav a seminářů

Už tento pátek 9. září otevírá své brány Festiwall 2022 a protože zde půjde především o hudbu a muzikanty, nemůžeme tam chybět ani my. Zastavte se za námi, moc rádi vás uvidíme. 

Kategorie: Co se děje - Události
DISK | 6. září 2022

Důvodem prvním je dozajista kafíčko, bonbónky a když nám někdo pěkně zahraje namátkou třeba na Modal Cobalt5S či MPC Live II, tak od nás dostane dáreček.

Ale teď vážněji.

Druhým důvodem, který by vás neměl nechat chladnými, je možnost si vyzkoušet některé “horké” modely hudebních nástrojů značek Modal Electronics, Studiologic, Waldorf, AKAI Pro a IK Multimedia. Namátkou Cobalt8X, Blofeld Keyboard, UNO Synth Pro, MPC Live II, Numa X Piano a další. Jasně, YouTube odhalí leccos, ale nakonec sami víte, že stejně nejvíce vám dá si ty klapky osahat a zahrát si na ně. 

Už více jak 25 let se zabýváme studiovou technikou, důvod třetí.

Tedy, je to zase kafíčko, :-) při kterém však můžete probrat s našimi odborníky na studiovou a nahrávací techniku cokoliv. Cokoliv, co vám není jasné, s čím se perete, technické detaily i jak se dnes říká, popovídat o know-how, tedy o zvukařských finesách. Pavel VlachRoman Jež strávili většinu svého profesního života v nahrávacích studiích, ať už v režii za mixážním pultem nebo na druhé straně v “akváriu” v nahrávací místnosti. A rádi se s vámi o své zkušenosti podělí. Zajímají vás značky jako Rupert Neve Designs, RØDE Microphones, Universal Audio, RME, Heritage Audio, Elysia… Tak Pavel a Roman jsou ti praví, co vám odpoví na vaše dotazy. A pokud nebudou vědět, určitě pro vás odpověď zjistí. Tipnete si, kolik Pavel Vlach vybavil a postavil nahrávacích studií od A do Z? Přijďte nám to říct.

Kdy a kde proběhne Festiwall?

  • Festiwall začíná v pátek 9. 9. a končí v neděli 11. 9. 2022.
  • Místo konání je areál Kytary.cz, Mezi Vodami 23, 143 00 Praha 4.
  • Kompletní informace na www.festiwall.cz 

No jasně, losování o praktické ceny, důvod čtvrtý.

Jak se říká, štěstí sedne někdy i na ..., ale také přeje připraveným. A asi by se ještě našla další úsloví. Ale řekněte, třeba to budete zrovna vy, a co víc, vyhraná cena bude přesně to, co už dávno potřebujete. Jojo, jak se říká, štěstí sedne někdy i na muzikanta.  

Důvod pátý

Jak na všech veletrzích bývá dobrým zvykem, určitě vám budeme moci nabídnout nějakou tu festiwallovou slevičku. Třeba už po něčem od nás nějaký čas pokukujete a říkáte si: “Sakriš bejt to o trochu levnější, tak do toho jdu!” Nebojte se nás, určitě se domluvíme. 

6 kytarových krabiček v Kytarové zbrojnici je důvodem šestým.

Universal Audio, jak možná víte, se pustili i do kytarových pedálů a Maťo Mišík si některé z nich vybere a vezme je na workshop stage. Jste-li příznivci kytarových šlapek, v sobotu odpoledne možná získáte tip na poslední místečko ve svém pedalboardu. A okouknout si je pak budete moci na stánku The Wolf Guitar.

A je tu sedmý důvod.

Pět nebo deset důvodů, to si umí vymyslet každý, vždyť to z internetu znáte všude okolo. Ale sedm?! Pravdou tedy je, že sedmý důvod už není třeba. Místo toho bychom vás prostě rádi pozvali na Festiwall 2022. Bude to skvělá akce po covidovém půstu. V programu je spousta skvělých koncertů, workshopů, uvidíte naši muzikantskou špičku, pokecáte s přáteli, kolegy muzikanty, zvukaři… a když zavítáte i k nám na stánek, rádi vás uvítáme. 


tým DISK Multimedia

Líbí se Vám tento článek? Pošlete ho dál!
Přečtěte si také další související články:

Komentáře