logo Disk

DJ Jeaniss vyzkoušela Mixtrack Pro II Hodně muziky za málo peněz

Jako DJka jsem měla během několika let mnoho příležitostí vyzkoušet si velkou škálu playerů a kontrolerů. Nedávno se mi pod ruce dostal i zajímavý kuosek od značky Numark. Na kontrolery moc nejsem, ale mohu říci, že Mixtrack Pro II mě velmi příjemně překvapil!

Kategorie: DJing - Recenze
DJane Jeaniss | 2. srpna 2013

Mixtrack Pro II nabízí spoustu funkcí, jednoduché ovládání a pro mě jako ženu je také velice důležitá jeho nízká hmotnost. Myslím, že je to perfektní věc hlavně pro začínající DJe, ale určitě se neztratí ani u zkušenějších. Sama teď uvažuji, že si jej pořídím domů.

Tělo je sice plastové, ale celková kvalita převyšuje cenu. Velké plus má hlavně jeho přizpůsobivé ovládání a slušná vlastní zvuková karta. Líbí se mi i velké dotykové desky a celkové příjemně a dobře působící podsvícení.  Jako djský software jsem dosud používala vždy Traktor. Tentokrát jsem ale udělala výjimku a vyzkoušela software dodávaný k Mixtracku v plné verzi - Serato DJ (součástí Mixtracku Pro II je verze Serato DJ Intro. Pozn. editora). Mezi oběma programy nevidím nějaké výrazné rozdíly, vyhovují mi oba dva.

Pro ty, kdo nechtějí investovat velké peníze do své techniky, ale přitom chtějí něco kvalitního a praktického domů, Mixtrack Pro II je výborná volba... aneb hodně muziky za málo peněz.

Líbí se Vám tento článek? Pošlete ho dál!
Přečtěte si také další související články:

Komentáře