logo Disk

Výpis - Tag

Heritage Audio – procesory k nakousnutí

Značka Heritage Audio odstartovala svou dráhu reinkarnacemi legendárních studiových procesorů a preampů Neve. Během více než deseti let postupně začala vyvíjet i své modely založené na obdobné topologii, které ale byly obohaceny o nové funkce a vlastnosti. Co vlastně tedy Heritage Audio nabízí dnes? Procesory k nakousnutí.

>>>
Studio

Boris Carloff představuje Audified U73b Compressor

Kdysi býval legendou, ale dnes se prakticky nedá sehnat. A když tak za ohromné sumy peněz. Řeč není o Borisovi, ale o úžasném německém kompresoru ze šedesátých let, jehož softwarovou podobu vytvořila firma Audified, divize DISKu. Boris Carloff vám ji představí.

>>>
Aktuality

Recenze: Portico II Master Buss Processor

Nikomu, kdo se trochu zajímá o studiovou techniku, snad nemusím představovat mága, který na poli studiové techniky působí již několik desítek let. Rupert Neve má na svém kontě vývoj spousty studiových zařízení od předzesilovačů přes kompresory až po velké studiové pulty.

>>>
Recenze

Boris Carloff radí jak na efekty

Boris Carloff se právě chystá vydat novou desku. Pokud náš magazín sledujete pravidelně, určitě jste si všimli, že jsme se mu vetřeli do studia, kde na ní pracuje. 

>>>
Tipy & Triky