logo Disk

Podporujeme: Beat Obsession 2019 Třetí ročník opět s cenami od DISKu a značek Native Instruments a Audified

V sobotu 16.listopadu 2019 se beat komunita opět potká v pražském Music City v rámci akce Beat Obsession a i tentokrát půjde o přednášky a beat battle. Po úspěšném loňském ročníku jsme se i letos rozhodli podpořit toto jedinečné producentské klání, tentokrát ve spolupráci se značkami Native Instruments a Audified.

Kategorie: Co se děje - Události
DISK | 23. října 2019

Cílem Beat Obsession je krom samotného battlu také předávat informace, které můžou návštěvníky obohatit a případně posunout. V minulých dílech tu své zkušenosti předávali převážně producenti. Nyní bude cílem se také podívat na vydavatelství a média, jelikož dobrá hudba je základ, ale samo o sobě to nestačí, pokud chcete, aby vaší muziku někdo slyšel. Mezi prvními potvrzenými hosty jsou Mary C z Rádia WaveMiro Gajdoš z vydavatelství ajlavmjuzik.

Co se týká registrace, tak tentokráte nepůjdeme cestou samplu, ale cestou flipu /editu. Málo lidí to tu dělá a je na čase to přestat opomíjet. Takže...

DISK, Native Instruments a Audified jsou partneři Beat Obsession

Společnost DISK Multimedia, s.r.o. ve spolupráci se značkami Native InstrumentsAudified podpořila projekt Beat Obsession balíkem velmi zajímavých cen, jak pro finalisty tak pro samotného vítěze. Všichni účastníci finálového klání se tak můžou těšit na jedinečný Audified ToneSpot Express dle vlastního výběru a také dárky od společnosti DISK, na vítěze pak čeká mimo jiného Audified MixChecker ProNative Instruments Reaktor 6.

REGISTRACE (již ukončena):

1. Pošli na email: info.beatobsession@gmail.com svoje 2 beaty.

2. Pošli remix/flip vytvořený z této skladby:3. Do předmětu emailu napište: Beat Obsession 3 – registrace

Poté vybereme 8 nejlepších, kteří se zúčastní finále. Zaslané beaty můžete poté použít i v rámci finálového postupu na samotném beat battlu v Music City.
Deadline zaslání emailů 3.11.2019.

Partnery akce jsou a DISK Multimedia, s.r.o. Music-City.cz.

Přečtěte si také:

Beat Obsession 2

Dne 24.11.2018 se v prostorách pražského obchodu Music City uskutečnil druhý ročník producentské soutěže s názvem Beat Obsession a DISK u toho samozřejmě nemohl chybět. Šlo o jedin…

Produkty, o kterých se píše v tomto článku, najdete i v našem eshopu:
Líbí se Vám tento článek? Pošlete ho dál!
Přečtěte si také další související články:

Komentáře