logo Disk

Festival v ulicích 2015 DISK a Deccart na tradičním ostravském Festivalu v ulicích

DISK a vzdělávací centrum Deccart se i letos stali součástí tradičního ostravského Festivalu v ulicích, který těsně předchází velmi oblíbenému multižánrovému festival Colours of Ostrava. Naši expozici jste mohli shlédnout na Masarykově náměstí v centru Ostravy.

Kategorie: Co se děje - Události
DISK | 10. srpna 2015

Masarykovo náměstí v centru Ostravy ožilo 14. a 15. července programem Hudební uličky Festivalu v ulicích, kde ani letos nechyběl stánek DISKu a vzdělávacího centra Deccart, na kterém se návštěvníci mohli zúčastnit hned několika zajímavých hudebních workshopů pro DJe a hudebníky.

DJ Lucky Boy na svém workshopu "Djing pro začátečníky" předal rady pro začínající DJe a ukázal jim, jaké vybavení do začátku zvolit. Pro pokročilé DJe byla správnou volbou účast na worshopu DJ Roxtara. Ten DJům ukázal, jak se dá využít Maschine pro live djing včetně ukázky hraní.

Pro všechny muzikanty byl připraven workshop, na kterém Jarek Musil představil „chytré“ kytarové příslušenství od společnosti IK Multimedia, ukázal, co všechno umí aplikace AmpliTube a inTone2 a jak provést jednoduchý záznam kytary, zpěvu, rapu atd.

V akci byla k vidění řada produktů od značek jako jsou IK Multimedia, Native Instruments, RODE, AKAI Professional nebo Audiffex a to jak na pódiu rádia Orion, tak samozřejmě i na našem DISK stánku.

A z následující galerie můžete nasát atmosféru letošního ročníku.

Produkty, o kterých se píše v tomto článku, najdete i v našem eshopu:
Líbí se Vám tento článek? Pošlete ho dál!
Přečtěte si také další související články:

Komentáře