logo Disk

E-government konference Mikulov 2017 Live streaming videa a komunikace na sociálních sítích

Nová média – pro komunikaci mezi občany a institucemi

Jedním z hlavních trendů v komunikaci veřejných správ, institucí a občanů je, že se začíná stále více využívat nové platformy pro komunikaci, jako je live streaming videí a tvorba vlastního video obsahu na web a sociální sítě obcí a institucí.

Kategorie: Film & Video | Instituce
Ing. Petr Krkavec | 12. září 2017

Ve dnech 5 a 6 září 2017 proběhla v Mikulově na zámku konference Egovernment 2017, která se věnovala tématům elektronizace a digitalizace ve veřejné správě. Akci navštívilo více než 500 účastníků, kteří zde prezentovali a diskutovali aktuální situaci ve veřejné správě,  zabývali se vývojem a novými trendy v této oblasti a zároveň si užili skvělé atmosféry, kterou Mikulov v této době vinobraní nabízí.

Firma DISK Systems poprvé na této konferenci prezentovala nové moderní technologie z oblasti live streamingu videa a komunikace na sociálních sítích. Vybrané produkty a řešení zde také představila na stánku. 

Chcete rozšířit vaše komunikační možnosti o tyto nové moderní technologie, co se týče nahrávání a streamování videa jak v lokálních sítích tak na internet, a to hlavně jednoduše a v co možná nejlepší kvalitě, s možností integrace do již existujícího IT struktury? Pak Vás bude určitě zajímat prezentace firmy DISK Systems  na konferenci E-Government 2017 v Mikulově, kterou jsme pro Vás pomocí těchto nových technologií živě streamovali a také zaznamenali.

Video z prezentace "Nástup live streamingu videa a komunikace na sociálních sítích"

Prezentaci ve formátu pdf je možno prohlédnout a stáhnout ZDE.

Brožuru s příkladovými řešeními ve formátu pdf je možno stáhnout ZDE.

 

 

Elektronizace ve veřejné správě

Produkty, o kterých se píše v tomto článku, najdete i v našem eshopu:
Líbí se Vám tento článek? Pošlete ho dál!
Přečtěte si také další související články:

Komentáře