logo Disk

Engine DJ 2.2.0: nový firmware Co je nového?

Platformy Engine DJ se neustále vyvíjejí a pravidelně přinášejí nové mmožnosti a rozšířenou konektivitu. Objevte všechny nové funkce a vylepšení nejnovějších aktualizací níže. Pro nejlepší zážitek doporučujeme aktualizaci na nejnovější verzi.

Kategorie: Studio - Aktuality | DJing - Aktuality
DISK | 27. dubna 2022

Engine DJ, který je součástí např. i Numark Mixstream PRO ohlásil příchod nové verze. Na jaká vylepšení se můžeme těšit a co bude nového?

  • Aktivní smyčky – Uložené smyčky lze nyní automaticky aktivovat, když přehrávání vstoupí do oblasti smyčky. Aktivní smyčky mají v pruhu oblasti smyčky „strakatý“ vzor, aby se odlišily od standardních uložených loopů. Nastavení aktivní smyčky na hardwaru Engine DJ je také možné pro zařízení s tlačítkem Parametr. Chcete-li nastavit aktivní smyčku, stiskněte a podržte levé tlačítko parametru a poté stiskněte požadovaný Loop.
  • FX Time Division & Amount UI – Numark Mixstream PRO nyní nabízí FX Time Division a FX Amount jako interaktivní prvky na dotykové obrazovce. To umožňuje DJům dále přizpůsobit integrované efekty.
  • Synchronizace nyní zůstává aktivována, když jsou do decku načteny neanalyzované stopy. Synchronizace je deaktivována pouze v případě, že je skladba přehrána před dokončením analýzy.
  • Výchozí velikosti automatické smyčky byly rozšířeny tak, aby zahrnovaly 32 taktů a „none“. Při nastavení na „None“ se použije naposledy použitá velikost automatické smyčky.
  • Citlivost jogu byla rozšířena o další sníženou úroveň citlivosti nazvanou „Min“.
  • Citlivost posunu je nyní zahrnuta do uživatelského profilu. To umožňuje automatické použití nastavení, když je profil načten na libovolném zařízení Engine DJ.
  • Panel Engine Lightning je nyní přístupný přímo stisknutím tlačítka s tečkou. Engine Lighting nyní také nabízí možnost invertovat možnosti otáčení a naklánění pro svítidlel DMX s pohyblivou hlavou.
  • Přidána možnost deaktivovat crossfader z nastavení.
  • Virtual DJ - možnost využítí Mixstream PRO jako kontroleru pro tento SW.

Stáhnout Engine DJ 2.2.0

Koupit Mixstream PRO na shop.disk.cz

Přečtěte si také:

Engine DJ: nový DJ software zdarma!

  S příchodem nového DJ standalone systému Numark Mixstream PRO byl vydán i nový desktop software, založený na integrovaném systému Engine OS. Engine DJ a OS jsou kompatibilní sys…

Numark Mixstream PRO Videorecenze Partydj4you.cz!

  Nový DJ systém od Numarku je nějaký ten týden venku a nový uživatelé již měli možnost Mixstream PRO detailně vyzkoušet a otestovat. Jedním z testerů je i Vláďa Adámek (partydj4y…

Produkty, o kterých se píše v tomto článku, najdete i v našem eshopu:
Líbí se Vám tento článek? Pošlete ho dál!
Přečtěte si také další související články:

Komentáře