logo Disk

Ableton kurzy z pohodlí vašeho domova Moderní hudební škola Art Master připravuje online kurzy Ableton

Stydíte se? Těžko se vám domlouvá s lektorem na hodinách? Nejradši byste se vzdělávali v noci? Tak přesně pro Vás na míru jsou ušité online kurzy hudební školy Art Master. Přávě teď finišují s přípravou nového kurzu k DAW Ableton Live, na který se můžete do konce května zaregistrovat za polovinu ceny.

DISK | 17. května 2020

"Připravujeme pro vás sérii hudebních kurzu online, které budou opět zábavné, velmi praktické a hodně efektivní! Tak jak jste u Artmaster zvyklí." Prozradil Radim Vysoký, ředitel Art Master Academy.

Právě se dotáčí videa pro online kurz na hudební software Ableton Live, který povede lektor Jáchym, znát ho můžete z kapely Adama Mišíka. Jestli tedy chcete doma nahrávat, nebo s kapelou pouštět live samply, je Ableton skvělá volba. Navíc, když si kurz o 10 lekcích a 30 tématech v ceně 1 290,- předplatíte nejpozději do konce května a do poznámky napíšete "fanoušek DISK", získáte ho za 590 kaček. Tak to nezmeškejte! 

Koupit online kurz Ableton se slevou

To ale rozhodně není vše, co Art Music Academy připravuje. Těšit se můžete třeba také na dost rozjuchaný kurz zpěvu s Hankou Melcrovou a další, které jsou na cestě.

Posuňte hranice vlastního vyjádření na novou úroveň, vzdělávejte se v hudbě!

Více o Art Master Academy

Patrik Veltruský Vás provede novinkami v Ableton Live 11

Jakožto kreativní osobnost zabývající se aktivně hudbou, její produkcí, zvukovým designem a masteringem Vás provede Patrik Veltruský novinkami, změnami a vylepšeními, které přináší nová verze produkční aplikace Ableton Live 11. Prozradí, jaké objevil nejzásadnější změny, jako jsou např. nová nastavení šablon, nové zvuky, efekty apod. Zároveň Vám vysvětlí nastavení, které programátoři přesunuli uživatelům více na oči, aby s Abletonem bylo více zábavy a Vaše díla byla ještě více plná barvitých zvuků a tónů.

 

Prohlédnout video na youtube.com

Přečtěte si také:

Free presety a samply pro AKAI MPC, Ableton a další samplery

Producenti, beatmakeři a vůbec všichni fandové samplingu a experimentů se zvuky zbystřete. Patrik Veltruský, muzikant, zpěvák, synth geek a milovník zvuku pro vás poskládal nabitý,…

Produkty, o kterých se píše v tomto článku, najdete i v našem eshopu:
Líbí se Vám tento článek? Pošlete ho dál!
Přečtěte si také další související články:

Komentáře