logo Disk

Výpis - Krátké zprávy

Softwarové balíky od IK Multimedia za poloviční ceny!

Využijte speciální akci a pořiďte si za polovinu ceny vybrané nadupané softwarové balíky MAX od IK Multimedia. Za skvělou cenu si teď můžete pořídit třeba Amplitube Max, T-Racks 5 Max či Total Studio 2 Max. Akce se vztahuje pouze na elektronické licenze a získat je můžete už jen do 31.3.2020.

Koupit SW balíky za polovinu

Najít nejbližšího prodejce

Chcete se dozvědět více?

Pavol Behún

Pavol se dlouhodobě věnuje vybavení pro kytaristy, klávesisty i další hudebníky. Jako zkušený a dlouholetý kytarista a producent má k těmto produktům velmi blízko.

Kontaktovat jej můžete na pavol@disk.cz 

 

 

>>>
Akční nabídky

Recenze: RME ADI-2 DAC FS (Stereo&Video)

Ihned po uvedení vylepšené verze DA převodníku RME ADI-2 jsme oslovili redakci magazínu Stereo&Video s nabídkou recenze. Ta dopadla excelentně a jen potvrdila to, co se vědělo už u původní verze. ADI-2 DAC dává kvalitou zvuku s přehledem na frak i mnohem dražším převodníkům a ve své kategorii je špičkou. Přečtěte si recenzi, kterou napsal Daniel Březina pro březnové číslo magazínu nejen o hifi elektronice.

Koupit RME ADI-2 DAC na shop.disk.cz

Najít nejbližšího prodejce

Richard Tománek (Hi-End Boutique) o RME ADI-2 DAC

„Byl jsem hodně zvědavý až RME ADI-2 DAC vyzkouším ve studiu. Super je, ze když zapojíš sluchátka, automaticky se vypnou zadní výstupy a hlasitost se přepne na sluchátkový výstup atd... Co se týče zvuku, ano, je to vynikající, přesný a čistý zvuk, který ovšem nezapře studiový charakter. Tedy pro nás, co se zvukem něco děláme, je to paráda. Pro ty HiFi nadšence ze staré školy to může být nevýhoda, protože na to ještě nejsou zvyklí, jelikož je pro ně nejlepší auto bez airbagu s manuálem a karburátorem. Ale toto je cesta hodně dopředu. Ale vážně super je mobilita. Dáš to do batohu a někde na terase v hospodě můžeš dělat s notebookem kvalitní muziku, přijdeš domů a pustíš si kvalitní koncert.“

Richard Tománek
Majitel Hi-End Boutique

Přečtěte si také:

Převodník ADI-2 Pro RME doporučuji audiofilům i do studia

Jak má zvukař i bubeník Tomáš Kašpar z Kobdzey studia ve Štětí zapojen ADI-2 Pro RME? Je s ním spokojen, nebo naopak? To vše vám Tomáš prozradí v krátkém interview a navíc poskytne…

RME ADI-2 DAC: Nejlépe znějící převodník v dané ceně, co znám!

Vývojář a designér českých reprosoustav značky Elfton, Jan Ott, se s námi podělil o své dojmy z převodníku , novinkou z dílny RME, která vychází z koncepce studiového převodníku AD…

RME: ADI-2 DAC nově s programovatelným ovladačem

Vyšel nový firmware pro ADI-2 DAC - hi-end konvertor a sluchátkový zesilovač s dálkovým ovládáním s funkcemi On/Off, Volume, Mute, Input Select a čtyřmi programovatelnými tlačítky.…

>>>
Recenze

Jak učit, když studenti nesmí do školy?

Mirek Mužík, který vyučuje na Konzervatoři Jaroslava Ježka a Pražské konzervatoři, se musel poprat s nenadálou situací, kdy byl kvůli pandemii COVID-19 vyhlášen zákaz studentů ve školách. Natočení videokurzů je skvělým řešením jak čelit této obtížné situaci a dopravit tak k posluchačům tolik potřebné informace. Ale nejde to samozřejmě jinak, než s kvalitním zvukem. K tvorbě těchto videí jsme Mirkovi zapůjčili bezdrátový systém RODELink Filmmaker Kit od australského výrobce RODE. Než se pustil do tvorby tohoto kurzu, natočil recenzi se srovnávacím testem zvuku tohoto systému, na kterou se teď můžete podívat .

Koupit RODELink Filmmaker Kit na shop.disk.cz

Najít nejbližšího prodejce

Více o mikrofonech pro video

>>>
Recenze

RØDE VideoMic NTG - mocný nástroj pro všechny tvůrce

Pokud Lukáše Fronka ještě neznáte, určitě mrkněte na jeho youtube kanál nebo blog. V branži se pohybuje víc jak 2 dekády a tvorba obsahu je jeho denním chlebem. Mikrofony RØDE jsou už dlouhou dobu neoddělitelnou součástí jeho práce. Co si o nich myslí a jak zhodnotil nový Videomic NTG? Co mu přináší a co by naopak vytknul? Mrkněte se na Lukášovu recenzi o této novince z dílny australského výrobce RØDE Microphones, která propojuje svět profesionálních shotgun mirofonů a těch pro tvorbu video obsahu s fotoaparáty nebo mobilními telefony. A nejen to."

Koupit RODE Videomic NTG na shop.disk.cz

Najít nejbližšího prodejce

Více o mikrofonech pro video

Přečtěte si také:

RØDE VideoMic NTG: Nejflexibilnější Videomic vůbec

VideoMic NTG stírá hranice mezi kompaktními mikrofony pro fotoaparáty a profesionálními shotguny té nejvyšší úrovně. Díky revolučnímu designu převzatému z NTG5 má opravdu skvělý zv…

>>>
Recenze

Omezení osobního odběru v provozovnách DISKu + doprava zdarma

Vážení zákazníci,

v souvislosti s nařízením vlády o omezení volného pohybu osob (s účinností od 16.3.2020), v rámci prevence před nákazou Covid-19, rušíme až do odvolání možnost osobního odběru zboží či osobních setkání na našich provozovnách, stejně jako osobní doručení reklamací na servisní oddělení.

Expedice i provoz eshopu funguje dále bez omezení

Omezení se týká pouze osobních odběrů. Zpracování objednávek běží ve standardním režimu - zboží objednané přes náš e-shop posíláme standardně prostřednictvím přepravní společnosti.

UPOZORNĚNÍ PŘEPRAVNÍCH SPOLEČNOSTÍ:

V rámci maximální prevence a ochrany zdraví musí každý příjemce/odesilatel zásilky (včetně soukromých osob) být při kontaktu s řidičem přepravní služby vybaven ochrannou rouškou nebo musí mít alespoň jiným způsobem (šátkem, šálou, jinou textilií) zakrytá ústa a nos.

Pokud tomu tak nebude, řidič má právo zásilku nepřevzít či nepředat.

Doprava zdarma

V souvislosti s tímto omezením však s okamžitou platností až do odvolání zavádíme dopravu zdarma na všechny objednávky s výjimkou těch, u kterých je nutná paletová přeprava (tam platí standardní limity dle ceníku přepravy).

S platností od 16. března 2020 do odvolání platí na shop.disk.cz následující ceny přepravného:

  • Objednávky bez nutnosti paletové přepravy:
    • Přípravné 0 Kč/EUR (bez limitu výše objednávky)
  • Objednávky s nutnosti paletové přepravy (nadrozměrné zboží):
    • Pro objednávky do 20 000 Kč / 770 EUR: přepravné 1200 Kč / 46 EUR.
    • Při objednávce vyšší hodnoty přepravné 0 Kč /EUR. 

V případě dotazů volejte na +420 516 802 488 nebo pište na shop@disk.cz

Váš DISK team

>>>
Co se děje