logo Disk

Výpis - Krátké zprávy

Nord: Červená invaze severské kvality


Abychom vám nabídli nejvyšší kvalitu i v oblasti klávesových nástrojů, zařadili jsme do naší nabídky značku Nord. Je důkazem toho, že i digitálně lze dosáhnout špičkových analogových výsledků s hudební duší. Proto klávesy Nord používají hudebníci všech žánrů; od rocku, přes pop a jazz, až k vážné hudbě.

Z čeho můžete vybírat?

 • Stage 4 – plně vybavené worstation s pianovou, syntezátorovou a varhanní sekcí. Nabízí se v 73 a 88 klávesové verzi s kladívkovou mechanikou.
 • Electro 6 – věrně emuluje elektromechanické nástroje – vahany, elektrická piána, clavinety. Vyrábí se ve dvou verzích s waterfall (varhanní) klaviaturou a HP s kladívkovou mechanikou.
 • Piano 5 – stage piána obohacená o syntezátorovou sekci nabízejí realistická piána. Modely 88 a 73 se liší počtem kláves.
 • Grand – ultimátní piáno plně nahrazující koncertní křídlo. Špičkový kontakt hudebníka s nástrojem obstarává klaviatura Kawai.
 • Wave 2 – nabízí 4 virtuální analogové syntezátory v jednom a všechny dosud vyvinuté typy syntéz.

Produkty Nord se pyšní:

 • dokonalým zvukem
 • osobitým designem
 • poctivou výrobou s výstupní kontrolou každého kusu

Kterýkoli z nich vám bude dělat radost po dlouhé roky. Vybírejte na našem e‑shopu.

Všechny produkty Nord na shop.disk.cz

>>>
Aktuality

Black Lion Audio: PBR XLR 32 DSub – dokonalé propojení


PBR XLR 32 DSub je další profesionální studiový patch panel značky Black Lion Audio, který poskytuje spolehlivé a kvalitní propojení vašich přístrojů. S 32 propojovacími body je ideální volbou pro studia, divadla a jiné profesionální zvukové instalace.

 • patch panel s konektory XLR a DB25
 • 32 propojovacích bodů
 • 2x 16 XLR (canon) a 4x DB25
 • konektory s pozlacenými kontakty
 • vysoká mechanická odolnost a spolehlivost
 • extrémně dlouhá životnost

Rychlé a špičkové propojení

Přední panel je osazen dvěma řadami konektorů XLR pro vstupy a výstupy. Pro vyšší přehlednost jsou rozděleny do skupin po čtyřech s poli pro popisy. Na zadním panelu jsou čtyři sdružené konektory DB25; propojení pomocí multipárových kabelů je tak dílem okamžiku.

Spolehlivost a dlouhá životnost

Konektory jsou kovové s pozlacenými kontakty. To zajišťuje spolehlivé propojení a minimalizuje ztráty. Tělo je vyrobeno z černě eloxovaného hliníku a oceli.

PBR XLR 32 DSub je spolehlivý a odolný patch panel pro profesionální instalace. Formát 19" umožňuje snadnou integraci do studií, produkčních celků, divadel, koncertních sálů nebo mobilních ozvučovacích systémů.

Koupit PBR XLR 32 DSub na shop.disk.cz

Produkty Black Lion Audio na shop.disk.cz

Přečtěte si také:

Black Lion Audio: Krystalicky čistý zvuk

Americká značka Black Lion Audio zaměřující se převážně na studiové audio produkty byla založena v roce 2006 v Chicagu, kde se vždy koncentrovali pracovití a činorodí lidé.  Tato d…

Black Lion Audio: PBR – nejen špičkové patch panely

Značka Black Lion Audio je pověstná zaměřením se na dosažení co nejlepšího a nejčistšího zvuku.Proto do své nabídky nově přidala sérii tří patch panelů špičkové kvality s různou ko…

Black Lion Audio: PBR TT – profesionální propojení

Dalším přírůstkem do rodiny propojovacích panelů značky Black Lion Audio je PBR TT – profesionální patchbay pro instalaci do mixážních konzolí nebo racků. Se svými 96 přípojnými bo…

>>>
Aktuality

Steinberg: Cyber Deals – drsné slevy


Jeden z nejzkušenějších vývojářů a výrobců virtuálních nástrojů i produkčních programů Steinberg se rozhodnul zpříjemnit vám podzim výraznými slevami na své produkty. Do 11. prosince 2023 můžete využít až 49% slev na vybraný software.

Absolute 6 – sleva 49 %

 • balík profesionálních virtuálních nástrojů
 • 130 GB zvuků, více než 7 500 presetů
 • množství knihoven samplů, nové virtuální nástroje

WaveLab Pro 11 – sleva 39 %

 • nejrozšířenější profesionální editační program
 • integrace hardwarových procesorů
 • nové sofistikované nástroje pro editaci, restaurování i mastering

WaveLab Elements 11 – sleva 32 %

 • základní verze editačního programu pro edit, mastering a podcast
 • až tři zvukové stopy, více než 20 plug-inů
 • nástroje pro restaurování zvuku

Ať už se rozhodnete pro kterýkoli produkt značky Steinberg, vždy získáte sofistikovaný profesionální nástroj pro tvorbu hudby nebo zpracování zvuku.

Akční produkty na vás čekají na našem e‑shopu do 11. prosince 2023. Je načase povýšit svou práci se zvukem a hudbou na vyšší úroveň.

Akční produkty na shop.disk.cz

Produkty Steinberg na shop.disk.cz

>>>
Akční nabídky

Steinberg: Nuendo 13


Steinberg uvolnil novou verzi své vlajkové lodi v oblasi DAW, postprodukčního software Nuendo 13. Nuendo představuje špičku v oblasti zvukové a hudební postprodukce pro film a video, dabing, hry a další média.

V nové verzi se uživatelé dočkají vylepšené podpory immersivních audio fomátů (Dolby Atmos), nových funkcí pro dialogy a dabing. Zapojena byla také umělá inteligence, která umí například vyseparovat hlas se zanecháním původních ruchů a další užitečné funkce. Kromě těchto postprodukčních funkcí Nuendo funguje také jako standardní DAW pro práci s hudbou a zvukem. Kromě bežných komerčních licencí jsou k dispozici také zlevněné licence pro studenty, učitele a školy.

Koupit Nuendo 13 na shop.disk.cz

Produkty Steinberg na shop.disk.cz

Přečtěte si také:

Hudební software (DAW)

Zajímavým, ale často opomíjeným kritériem při výběru nové zvukové karty může být, nebo by měl být i hudební software tzv. DAW (Digital Audio Workstation), který je dnes již celkem…

Steinberg: Cyber Deals – drsné slevy

Jeden z nejzkušenějších vývojářů a výrobců virtuálních nástrojů i produkčních programů Steinberg se rozhodnul zpříjemnit vám podzim výraznými slevami na své produkty. Do 11. prosin…

>>>
Aktuality

M‑Live: B.Beat Pro16


Nové multitrackové live playery/rekordéry, představila firma M‑Live. B.Beat Pro16 je multifunkční přehrávač s podporou audio, video, obrázků a MIDI. Disponuje 12 vstupy a 16 výstupy, kromě samostatného fungování lez použít i s počítačem jako 12x16 USB audio rozhraní.

K dalšímu vybavení patří 2x HDMI výstup pro video, MIDI výstup pro ovládání veškerých externích MIDI zařízení, posílání textu bezdrátově na tablet, vstup pro ovládací pedál, volitelný modul WiFi pro dálkové ovládaní a další. B.Beat Pro16 nahrává na externí USB paměťová zařízení. Základní verze Pro16 obsahuje interní úložiště 128 GB, verze Plus obsahuje úložiště s kapacitou 1 TB a vestavěné WiFi.

Koupit B.Beat Pro16 na shop.disk.cz

Koupit B.Beat Pro16 PLUS na shop.disk.cz

Produkty M‑Live na shop.disk.cz

 

>>>
Aktuality