logo Disk

Native Instruments: Traktor PRO PLUS Vylepšete své DJ sety s novým předplatným

Společnost Native Instruments nedávno spustila subscribe program TRAKTOR PRO Plus, tedy novou nabídku předplatného, ​​která doplňuje trvalé portfolio SW produktů.

DISK | 24. srpna 2022

TRAKTOR PRO Plus je rozvíjející se přídavné předplatné pro TRAKTOR PRO 3, které doplňuje samostatnou verzi, kterou je možné zakoupit trvale. Za dalších 4,99 $ měsíčně nebo 49 $ ročně mohou majitelé TRAKTOR PRO 3 odemknout řadu exkluzivních nástrojů a efektů, které využívají určité inovativní technologie napříč značkou Soundwide – zastřešující značky jako iZotope, Plugin Alliance a Brainworx – s cílem vytvořit nové příležitosti pro inspiraci, kreativní vyjádření a experimentování.

Od srpna bude součástí Traktor PRO Plus iZotope’s Ozone Maximizer – profesionální, inteligentní hlavní efekt, který zachovává transienty a zároveň minimalizuje zkreslení. Tento vlajkový limiter, původně navržený pro studio, byl nyní integrován do rozhraní přátelského pro DJe.

Spolu s ním přichází Pattern Player, nástroj pro práci s perkusivními smyčkami, který umožňuje DJům vrstvit samply a obohatit jejich mix například při přechodech mezi tracky. Nástroj je optimalizován pro živé použití a lze jej ovládat pomocí FX sekce mnoha výkonových kontrolérů TRAKTOR, včetně Kontrol S4MK3 a X1.

Native Instruments bude i nadále čtvrtletně přidávat exkluzivní funkce do TRAKTOR PRO Plus a zároveň dodávat aktualizace údržby celé základně Traktor PRO. Nepředplatitelé budou mít prospěch z pravidelných bezplatných aktualizací kompatibility a oprav chyb, stejně jako ze zvýšené četnosti vydání, která pomůže posouvat základní funkce a technologii TRAKTOR PRO.

Program Traktor PRO 3 je součástí DJ kontrolerů řady Traktor Kontrol (S2, S3 a S4).

Koupit kontroler Traktor Kontrol na shop.disk.cz

Více info v ENG

Produkty, o kterých se píše v tomto článku, najdete i v našem eshopu:
Líbí se Vám tento článek? Pošlete ho dál!
Přečtěte si také další související články:

Komentáře