logo Disk

Otevíráme RODE NT1 ... krabici i mikrofon

Taky asi neradi kupujete zajíce v pytli? Podle krabic a obrázků se moc vybírat nedá. A tak jsem se rozhodl, že rozbalím krabici s novým RODE NT1 a ukážu vám, co v ní najdete.

Kategorie: Studio - Recenze
Patrik Veltruský | 19. února 2015

A nezůstalo samozřejmě jen u krabice. Pečlivě jsem odšrouboval každičký šroubek a podíval se mikrofonu na střeva, abych zjistil, jak precizně je vnitřek vyroben. Opravdu jsem v něm našel kvalitu, kterou Australané ukazují ve výrobní reportáži z jejich fabriky. 

Pokud vás mikrofon NT1 zaujal a chtěli byste jej prozkoumat o něco blíže, v dalším videu jej srovnám s jeho předchozí generací dostupnou na trhu pod označením NT1-A. A kdyby vám ani toto nebylo dost, spoustu informací najdete také přímo v detailech obou variant, ve kterých je nový NT1 na trh dodáván. 

Balení, které jsem podrobil průzkumu ve videu je verzí s označením NT1 Kit. Druhá verze, nesoucí označení NT1 Single, pak obsahuje místo SMR držáku (pavouka) jednoduchý držák RM2 pro pevné uchycení na všechny modely mikrofonních stojanů.

 

Chcete se dozvědět více?

Pavol Behún

Pavol se dlouhodobě věnuje studiovým mikrofonům a pódiovému vybavení pro kytaristy, klávesisty i další hudebníky. Jako dlouholetý kytarista a zkušený producent má k těmto produktům velmi blízko.

Kontaktovat jej můžete na rode@disk.cz.

Produkty, o kterých se píše v tomto článku, najdete i v našem eshopu:
Líbí se Vám tento článek? Pošlete ho dál!
Přečtěte si také další související články:

Komentáře