logo Disk

Podcast Bez frází+ spoléhá na RODE RODECaster Pro je srdcem našeho studia

Autoři podcastu Bez frází+, který přináší rozhovory s jedinečnými osobnostmi českého sportu, spoléhají na techniku australské značky RODE Microphones, kterou vybavili celé studio, kde podcastové rozhovory vznikají. Proč si vybrali právě RODE, jak podcasty vznikají a co plánují do budoucna se nám svěřil Pavel Frýbert, člen týmu Bez frází+.

Kategorie: Studio - Aktuality | Pódium - Aktuality
DISK | 23. února 2021

Podcast Bez frází+ je přibližně půl hodiny trvající rozhovor se sportovcem, navazující na již vydaný
příběh na webu bezfrazi.cz (případně v jedné ze 3 knih Bez frází – Životní příběhy sportovců jejich
vlastními slovy), nebo reagující na aktuální dění v životě konkrétního sportovce. Pořadem provází Karel Nocar a k dispozici je na portálu seznamzpravy.cz a také na našem YouTube kanálu.

Vzhledem k tomu, že sportovci, se kterými naše podcasty točíme, jsou většinou doslova rozseti po celém světě, potřebujeme se s nimi spojit kvalitní a spolehlivou technikou. Proto naše volba padla jednoznačně na značku RODE Microphones.

Studio, ve kterém nyní pořad Bez frází+ vzniká, je vybaveno výhradně produkty značky RODE. Jeho srdcem je podcastová konzole a rekordér RODECaster PRO, do nějž je vedle moderátorova mikrofonu NT1-A napojen také zvuk z příchozího hovoru - jednoduše, do samostatného vstupu přímo na konzoli. Často využíváme i banku jinglů a další vstup pro doprovodný zvuk. Celý pořad tak natáčíme a upravujeme přímo v rekordéru a následné produkci, která zvuk spojí s obrazem, jsme schopni dodat kompletní hotový záznam. Pokud jde o jeho kvalitu, na techniku RODE je naprostý spoleh.

V budoucnu plánujeme postavit na natáčení dalších podcastů své vlastní studio. Už teď víme, že spojení se značkou RODE a společností DISK Multimedia pro nás bude určitě první volbou. 

Děkujeme za podporu a spolupráci!

Pavel Frýbert
www.bezfrazi.cz

Přečtěte si také:

10 věcí, které umí RØDECaster a měli byste je znát

RØDECaster Pro byl od roku 2018 často aktualizován řadou užitečných vychytávek. Ale díky tolika funkcím může být obtížné sledovat, o jaké parametry se vlastně jedná a co vše umějí.…

Produkty, o kterých se píše v tomto článku, najdete i v našem eshopu:
Líbí se Vám tento článek? Pošlete ho dál!
Přečtěte si také další související články:

Komentáře